”Ziemassvētku brīnums” apraksts

03.01.2012.
Labdarības pasākumi ”Ziemassvētku brīnums” Ogrē un Lēdmanē

Latvijas Evaņģēliskā Alianse (LEA) sadarbībā ar Ogres kristīgajām draudzēm, Ogres mākslas skolu un citām organizācijām trešo gadu rīkoja Ogres pilsētas un novada bērnu zīmējumu izstādi-konkursu ”Ziemassvētku brīnums”.

Šis pasākums ir guvis plašu popularitāti. Šajā gadā ar saviem zīmējumiem piedalījās ap 160 bērnu. Jaunie mākslinieki vecumā no 4 līdz 16 gadiem varēja attēlot savas emocijas un sapņus par Ziemassvētkiem, sniedzot darbus dažādās tehnikās un izpildījumos.

Šis projekts īstenojās divos virzienos:

 

  • zīmējumu izstāde un labdarības koncerts sadarbībā ar Lēdmanes kultūras nama vadītāju Inesi Nereti un Evaņģēlisko kristiešu Draudzi ”Zilais Krusts” kopā ar mācītāju Kārli Dreimani (23.decembrī, Lēdmenē)
  • zīmējumu izstāde-konkurss ”Ziemassvētku brīnums”, kas norisinājās no 27. novembra līdz 26. decembrim T/C ”Ogres Prestižs” 1. stāvā pie veikala ”TOP” ar noslēguma koncertu un apbalvošanu 26. decembrī plkst. 15:00 tirdzniecības centra „Ogres Prestižs” koncertu zālē – 3. stāvā.


Šajā dienā bērni ar vēcākiem piepildīja skaisti izrotātu zāli. Skanēja Ziemassvētku dziesmas, stāsts par Jēzu Kristu piedzimšanu un Dieva mīlestību uz cilvēkiem. Skatītāji baudīja dejotāju priekšnesumus. Īpašu prieku visiem sagādāja klaunu uzstāšanās un dāvanas visiem bērniem. Skaisti un sirsnīgi noskanēja dziesma ”Klusa nakts” kopējā izpildījumā.

Jauno mākslinieku zīmējumus novērtēja žūrija Ogres mākslas skolas direktora Pētera Aulmaņa vadībā un Latvijas Evaņģēliskās Alianses pārstāvji.
Vērtīgās balvas saņēma zīmēšanas konkursa uzvarētāji, simpātiju balvas bija sniegtas no ģenerālsponsora ”Ogres Prestižs” un Modra Skujiņa fotosalona, mazākajiem zīmētājiem – īpašas dāvanas no ”Annels”.

1. Ogres mākslas skolas vērtējums.

 

3-6 gadi:
I.vieta – Elīna Vempere 6 gadi (Saulkalne)
II.vieta – Daniels Faivelsons 5 gadi
III.vieta – Aleksandrs Kuprišs 6 gadi (Ogre)

7-9 gadi:
I.vieta – Justīne Stāvus 7 gadi (Ogre)
II.vieta – Daniela Džeina Skutule 9 gadi (Ogre)
III.vieta – Sanija Livčāne 7 gadi (Ogre)

10-12 gadi:
I.vieta – Anna Ginko 10 gadi (Ogre)
II.vieta – Valērija Vinokurova 11 gadi (Ogre)
III.vieta – Rebeka Ašmane 10 gadi


13-16 gadi:

I.vieta – Jūlija Sembiņa 15 gadi (Tīnūži)
II.vieta – Evita Jukša 14 gadi (Ogre)
III.vieta – Igors Gailis 14 gadi


2. LEA vērtējums:

  1. 3-6 gadi: Amanda Umele 6 gadi (Ogre)
  2. 7-9 gadi: Katrīna Kaštaļjana 9 gadi (Ogre)
  3. 10-12 gadi: Astrīda Laipniece 10 gadi (Kaibala)
  4. 13-16 gadi: Jūlija Sembiņa 15 gadi (Tīnūži)


3. Īpašas balvas pašiem mazākajiem māksliniekiem:
Kristaps Gusts Vempers 3 gadi (Ogre)
Gabriela Faivelsone 3,5 gadi
Toms Vempers 4 gadi (Saulkalne)
Oļegs 4 gadi (Kākciems)
Sandija Kalniņa 5 gadi (Kaibala)
Estere Vītola 5 gadi (Ogre)

4. Balva par oriģinalitāti:
Vladlena Kļimova 6 gadi
Marta Kristiāna Zemzāle 7 gadi (Ogre)
Vlada Zavertjajeva 8 gadi (Ogre)
Daniela Hermane 9 gadi (Ogre)
Reinhards Voicišs 11 gadi (Ogre)
Edgars Bogdanovs 15 gadi (Ogre)
Līva Bulmeistare 16 gadi

LEA un labdarības pasākuma ”Ziemassvētku brīnums” organizatori īpaši pateicas ģenerālsponsoram- ”Ogres Prestižs” - Andrejam Ceplītim, Kristīnei Ceplītei par finansiālu atbalstu un uzticību, par brīnišķīgi noformētu zāli.
Pateicamies visiem atbalstītajiem un sponsoriem: Latvijas Kristīgai Misijai, SIA ”Aldi”, ”ANNELS”, ”Vairāk saules”, ”NIKO”, ”Ilze”, ”OGRENET”, ”OgresFakti”, Ogres TV, Mākslas skolas direktoram P.Aulmanim un skolotājai Violetai Žukovskai,  fotosalona īpašniekam Modrim Skujiņam.
Pateicamies visiem jaunajiem māksliniekiem par jaukiem zīmējumiem, skolotājiem un vecākiem par atsaucību, atbalstu un palīdzību bērniem šajā projektā.
Pateicamies visiem koncertu dalībniekiem: ansamblim ”Dzīvot vērts”, draudzes ”Vārda Spēks” mācītājam Agrim Ginko un bērnu ansamblim, dziedātājai Olgai Barišmanei, solistei Evitai Jukšai, klaunu komandai no Rīgas Dzintara Grīnberga vadībā, sporta deju grupai ”Triumfs” , koncertu vadītājiem Irīnai un Kasparam Talentiem, asistentēm Danai Belousai un Agnesei Balcerei, visai palīgu komandai, kas ielika savu sirdi gatavojot šo projektu!

 

Gribas teikt: mums tas izdevās!

Novēlam priecīgus svētkus, veselību, mieru un Dieva svētību jūsu ģimenēm!
Tie dalībnieki, kuri kāda iemesla dēļ nevarēja ierasties uz apbalvošanu un saņemt savas balvas, varēs to izdarīt, iepriekš sazinoties pa tālr.: +371 26018937.

 

Ziemassvētku brīnums Ogrē galerija.

 

Ziemassvētku brīnums Lēdmanē galerija.


Godalgoto zīmējumu darbu galerija.

 

Visu konkursā iesniegto darbu galerija.


Atgādinām, ka zīmējumu izstāde turpināsies līdz 15.janvārim un visi darbu autori varēs saņemt savus zīmējumus Ogrē, Brīvības ielā 30, arī iepriekš sazinoties pa tālr.: +371 26018937.

 

LEA prezidents Vadims Kovalevs,
Pasākuma organizatore Nadežda Jukša

 


Drukāt

: