APUSTUĻU DARBI Nollie Malabuyo

30.12.2023.
Baltijas Reformātu Teoloģijas seminārs  

 

Lektors Nollie Malabuyo

Laiks: 15.-18. janvāris 18.00-21.00, 20. janvāris 9.00-21.00Vieta: Akas iela 13, Rīga / Baltijas Reformātu Teoloģijas seminārs

Pieteikšanās https://brts.edu.lv/lv/

Nollijs Malabuyo ir Big Springs Community Church, Montague, Kalifornijas štata, Ziemeļamerikas Apvienoto reformēto baznīcu (URCNA) misijas draudzes mācītājs.
Viņš ir ieguvis bakalaura grādu mašīnbūvē Filipīnu Universitātē un maģistra grādu Vestminsteras seminārā Kalifornijā.
Mācītājs Malabuyo ir pasniedzis Bībeles, sistemātiskās un praktiskās teoloģijas kursus divās Bībeles koledžās un semināros Filipīnās. Viņš ir arī lasījis lekcijas Filipīnās Starptautiskās Teoloģiskās izglītības ministrijas (ITEM) ietvaros.
Šajās nodarbībās mēs pētīsim Jaunās Derības piekto grāmatu, ko bieži dēvē par Apustuļu darbiem. Mēs pētīsim un analizēsim baznīcas augšanas vēsturi pēc Kristus augšāmcelšanās un uzņemšanas debesīs. Mēs detalizēti iepazīsimies ar grāmatas saturu, kā arī dažādiem baznīcas izaugsmes posmiem visā pasaulē, dažādām pieejām, ko apustuļi un evaņģēlisti izmantoja šajā baznīcas augšanas procesā, un pielūgsmes modeļiem apustuļu laikā. Mēs pētīsim, cik svarīgi ir Apustuļu darbu notikumi Svēto Rakstu vispārējā glābšanas vēsturē. Mēs salīdzināsim un pretstatīsim dažādus teoloģiskos viedokļus saistībā ar šīs grāmatas notikumiem un mācībām. Visbeidzot, mēs centīsimies interpretēt un saistīt Apustuļu darbus ar mūsdienām - kā tas attiecas uz katru kristieti individuāli un uz draudzēm kopumā.

 

 Nollie Malabuyo


Drukāt

: