”Brīnums mazajam brālītim” Izrāde

30.11.2011.
ŠAJOS SVĒTKOS IR TAPIS ĪPAŠS MUZIKĀLS PROJEKTS: IZRĀDE - ”BRĪNUMS MAZAJAM BRĀLĪTIM”!


Es ticu, ka šī izrāde būs kā dāvana, kura ne tikai iepriecinās, bet arī aizsniegs cilvēku sirdis ar evaņģēliju un Dieva mīlestības vēsti. Izrādes pamatideja ir atgādināt, ka brīnumi notiek ik dienu un mums ir tikai nepieciešama vienkārša bērna ticība, kura tic un rīkojās!

Stāsts ir par kādu ģimeni, kurā parādīts šis ceļš uz VIŅU brīnumu. Izrāde ir pietiekami nopietna, lai uzrunātu mūs – pieaugušos, bet tai pat laikā atraktīva, lai aizrautu arī mazākos skatītājus. Izrādē savu dalību ņem gan mazāki, gan lielāki bērni ar lielu aizrautību mācoties tekstus un dziesmas. Mazākajiem ir tikai 4 gadi, tāpēc mūsu radošajai grupai netrūks piedzīvojumu un pārsteigumu. Bet pāri visām veiksmēm un varbūt kādām neveiksmēm -  mēs kopā tikai gribam padalīsimies ar to brīnumu, kas mūsos pašos ir, tas ko mēs esam piedzīvojuši, ar ko dzīvojam katru šo dienu, kuru Dievs mums ir devis! Mēs gribam pieskarties tām ģimenēm, kurām klājas grūti, kur saticība, miers un mīlestība ir aizmirsta, kur trūkums gan emocionāls gan praktisks ir ikdienas rutīna. Mēs ticam, ka Dievs grib atnest svētkus un jaunu sākumu šim ceļam uz brīnumu katrai no šādām ģimenēm. Un īpaši tādēļ, ka izrādē piedalās bērni, kuri ļoti labi saprot ko tas nozīmē, jo paši nāk no šādas vides. Viņi tic un lūdz par savām mammām un tētiem, brāļiem un māsām, tic par izmaiņām savās un arī citu ģimenēs un caur šo muzikālo izrādi praktiski šo ticību grib likt lietā.

 

Paldies gribu teikt  Valērijam Percavam, kas ir šīs izrādes skaņu režisors, kura studijā tapa šī muzikālā izrāde.
Paldies visām organizācijām, kuras ar mums vēlas sadarboties un jau sadarbojas un palīdz, atbalsta mūsu centienus. Īpašs paldies Olgai no Vecumnieku daudzbērnu ģimeņu biedrības ar kuru jau ir izveidojusies brīnišķīga sadarbība jau iepriekšējā projektā ”No sirds uz sirdi”. Olga jau atkal ir sarūpējusi telpas un transportus,  lai no tuvākām un tālākām vietām uz Vecumnieku kultūras namu varētu sabraukt daudzbērnu ģimenes! Tāpat arī paldies Latvijas mazturīgo atbalsta centram ”DACE” organizatorisko ieguldījumu. Paldies ”DAILES TEĀTRIM” par tērpiem un rekvizītiem. Protams mūsu labdarim no firmas ”Trimen” par finansiālu atbalstu, gan Kristīnei Lemantovičai un mūsu draugiem no Iecavas! Lai pasākums būtu izdevies vajadzību ir daudz!

Vēl kādu lielu paldies gribu teikt kādai ļoti radošai, sirsnīgai, ārkārtīgi atsaucīgai komandai, kura saucās ”DEKONOMA”! Viņi ir viens no mūsu lielajiem brīnumiem, kad aizrakstīju lūgumu vai viņi varētu atbalstīt mūsu izrādi ar dekorācijām, sekoja tūlītēja atbilde, ka ar prieku atbalstīsim un dosim visu, kas vien būs nepieciešams! Un pat VAIRĀK! Viņi priekš mums pasūtīja kādas dekorācijas, kuras viņiem pašiem nemaz nebija. Viņi tās pagatavoja, apmaksāja un pieteicās visu nepieciešamo gan aizvest, gan uzstādīt, nu vārdu sakot cik vien iespējams mūs atbalstīt vienojoties kopā ar mums iepriecinot un dāvinot svētkus citiem! Paldies Jums mīļā ”Dekonomas” komanda – Ramona, Armand! Viņi ir pavisam jauna komanda, kura dara to, kas viņiem patīk, kas ir viņu sirds darbs – izgatavot un veidot dekorācijas izrādēm, kāzām, foto sesijām, tāpēc iedrošinu katru interesentu ielūkoties viņu mājas lapā www.dekonoma.lv un varbūt tur būs tieši, kas tev noderīgs un tā mēs viens otram varēsim būt par atbalstu un svētību!

Paldies visiem, kuri sadzirdēja, noticēja un bija gatavi īstenot šo mazo iesākumu, strādāt pie tā, ieguldīties tajā, lai tas izaugtu un dzīvotu.

 

Muzikāla izrāde ”Brīnums Mazajam Brālītim” aizsāk savu tūri pa Latviju:

 

  • 14. decembrī, plkst. 13.30  - Bērnu slimnīcā Vienības gatvē

  • 18. decembrī, plkst. 16.00 - Vecumnieku Tautas namā

  • 21. decembrī, plkst. 10.30 bērnu rehabilitācijas slimnīcā Ogrē un 13.30 Bērnu slimnīcā ”Gaiļezers”

  • 23. decembrī, plkst. 17.00 SOS ciemata bērniem Jaunolaines kultūras namā

  • 26. decembrī, plkst. 12.00  - 74. vidusskolā sadarbībā ar organizāciju ”Dace”

 

Janvārī plānotas izrādes – Jelgavā, Gulbenes rajonā, Kurzemē. Vienu izrādi noorganizēsim Rīgā, kuru apmeklēt laipni aicināti tiks visi interesenti! Turpmākai informācijai lūdzu sekojiet : www.christinfo.lv

 

Mēs vēlētos bērniem sarūpēt pēc izrādēm saldumu paciņas, vēlos dot iespēju, ja vien jums ir iespēja un jūs gribētu pielikt savu roku šajā labdarības tūrē palīdzot vai finansiāli vai kādā citā veidā:
lūdzu rakstiet: sindija.tuca@gmail.com
zvaniet: +371 283 53 043

 

Un vislielākais paldies Tētim Debesīs, kurš dod sapņus un drosmi uzdrošināties tos īstenot!
Lai mums kopā visiem izdodas!!

 

Atbalsta centra ”Sapnis” un  ”No sirds uz sirdi”
projekta vadītāja
Sindija Tuča
Mīļš paldies!

 

 


Drukāt

: