LEA informē - Ziemassvētku brīnums

14.11.2011.
ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMS - JŪS VARAT KĻŪT DAĻA NO TĀ!

Latvijas Evaņģēliskā alianse sadarbībā ar Ogres kristīgām draudzēm, sabiedriskām organizācijām un Ogres pilsētas Domes atbalstu, jau trešo gadu rīko labdarības Ziemassvētku programmu, kura ir guvusi plašu atsaucību un pateicību Ogres un Ogres novada iedzīvotāju vidū.
Vēlreiz gribam pateikties Jums par atbalstu un līdzdalību iepriekšējo projektu īstenošanā.
Mūsu mērķis joprojām ir nemainīgs - nest cilvēkiem Labo Vēsti par Kristus piedzimšanu un sagādāt prieku gan maziem, gan lieliem.

Šogad programmu vēlamies īstenot šādos virzienos:

  • Organizēt bērnu zīmējumu konkursu-izstādi ”Ziemassvētku brīnums” tirdzniecības centra ”Ogres Prestižs” 1.stāvā;

  • Izbraukt ar koncertu Ogres rajona pagasta kultūras centriem;

  • Noslēgt zīmēšanas konkursu ”Ziemassvētku brīnums” ar balvām, dāvanām un svinīgu koncertu Ogres Prestiža zālē 26.decembrī plkst. 15:00.

Mēs ceram, ka arī šogad Jūs būsiet šī projekta dalībnieki un atbalstītāji.

Labdarības akcijas norises laiks ir plānots no 27.novembra līdz 26.decembrim.

Lūdzam Jūs piedalīties šajā projektā un palīdzēt mums tā realizēšanā:

  • Zīmējumu konkursā, nodrošinot to ar bērnu vizuālas mākslas darbiem (A3 formātā);

  • Koncerta programmā;

  • Bērnu dāvanu sagatavošanā;

  • Pasākuma reklāmā un popularizēšanā.

Visi Ogres novada bērni tiek aicināti piedalīties zīmējumu izstādē - konkursā ”Ziemassvētku brīnums”, kas norisināsies no 27. novembra līdz 26. decembrim t/c ”Ogres Prestižs” 1. stāva pie veikala ”TOP”. Šīs konkurss ir guvis plašu popularitāti, pagājušajā gadā piedalījās ap 150 bērnu.

Bērni varēs attēlot savas emocijas un asociācijas – kas tad ir Ziemassvētku brīnums, kā viņi to redz un sajūt. Aicināti piedalīties gan skolu, gan bērnudārzu jaunie talanti vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Jaunie mākslinieki var iesniegt darbus dažādās tehnikās un izpildījumos. Zīmējuma formāts A3. Darba otrā pusē jābūt uzrakstītam autora vārdam, uzvārdam, vecumam, kontakttālrunim un adresei, lai konkursa organizētāji varētu sazināties ar izstādes dalībniekiem un konkursa uzvarētājiem. No 27. novembra līdz pat 23. decembrim zīmējumus varēs iesniegt īpaši šīm nolūkam novietotās ”Ziemassvētku brīnuma” pastkastēs pie veikala ”Top” 1. stāvā. Labākie darbi tiks apbalvoti noslēguma pasākumā 26. decembrī plkst. 15:00 tirdzniecības centa ”Ogres Prestižs” koncertu zālē – 3. stāvā. Apbalvošanas pasākumā programmā paredzētas dāvanas visiem bērniem, īpašas balvas konkursa uzvarētajiem, skatītāju simpātiju balvas, koncerts un pārsteigumi bērniem. Bērnu zīmējumus vērtēs žūrija Ogre mākslas skolas direktora Petera Aulmaņa vadībā un Latvijas Evaņģēliskās alianses pārstāvji.Par iespējām vairāk sadarboties,
lūdzus azinieties ar Ziemassvētku projekta vadītāju
Nadeždu Jukšu
+371 26018937

Paldies par atsaucību un sadarbību!
Lai Dievs Jūs bagātīgi svētī!
Ziemassvētku brīnums komanda!

 

 


Drukāt

: