Seminārs par pielūgsmi, 14.05.

13.05.2011.
14. maijā pl. 12.00 LELB Jauniešu centra klubā notiks seminārs par pielūgsmi, kurā būs iespējams iepazīties ar dažādiem Dieva pielūgsmes veidiem mūzikā. Noslēgumā visi aicināti uz slavēšanas dievkalpojumu, kuru vadīs mācītājs Krists Kalniņš.

LELB Jauniešu centrs aicina: „Cauri gadsimtiem ejot, kristīgā tradīcija ir piedzīvojusi daudz pagriezienu, bet ceļš pretī Dievam ir palicis tas pats. Pasaules malās kristieši spēlē Dievam katrs savu sirds stabuli, bet melodija visiem ir palikusi tā pati. Citiem citu stabule šķiet mazāk saprotama, citiem pat nepieņemama. Šajā pielūgsmes seminārā mēs meklēsim gadsimtu atstātajā stabuļu pūrā tieši to melodiju, kas skan katrā kristieša sirdī... Pētīsim, kā tā skan arī šodien”.

Par to, kā spēlēt šo melodiju, stāstīs slavēšanas vadītāji Kaspars Ezeriņš un Ieva Marta Graudiņa, par pielūgsmes vēsturi stāstīs Gints Graudiņš. Beigās visi kopā aicināti piedalīties mācītāja Krista Kalniņa vadītajā liturģiskajā slavēšanas dievkalpojumā ar Sv. Vakarēdienu, kurā Kaspars Ezeriņš ar draugiem tuvinās Dieva pielūgsmē, atskaņojot oriģināli sarakstīto liturģisko mūziku.

Seminārs notiks LELB Jauniešu centra mūsu jaunajā klubā „Melnā aita”, kur varēs baudīt arī kopīgas pusdienas, diskutēt un iedzert karstu tēju vai kafiju. Ieejas maksa - 3 lati, kuri tiks izmantoti pusdienu nodrošināšanai.

Uz tikšanos 14. maijā pulksten 12:00 LELB Jauniešu klubā Rīgā, Mārstaļu ielā 10!

 


Drukāt

: