REFORMĀCIJAS KRĀSAS 2021 Video konference

05.11.2021.
 


 

Ticiet uz gaišumu, kamēr jums vēl ir gaišums, ka jūs paliekat par gaismas bērniem.

(Jāņa ev.12:38 GL8)

 

Konfereņču cikls "Reformācijas Krāsas" sākās ar Reformācijas 500. gadadienu 2017. gadā un ir iecerēts līdz Rīgas Reformācijas 500. gadadienai 2022. gadā.

 

Reformācija, viens no svarīgākajiem mūsu ēras civilizācijas notikumiem, atgrieza cilvēkiem Dieva Vārdu- Bībeli, kas sabiedrībā rezultējās kā cilvēku vienlīdzība, personības tiesību atdzīšana, kārtu un dažādu verdzības sistēmu atcelšana, vispārējā cilvēku izglītība un līdz ar iepriekš minēto, visu tautu labklājības pieaugumā. Liela Kristīgās draudzes daļa atgriezās pie sākotnējās apustuliskās draudzes principiem un evaņģēliskās ticības.

 

Mums, kā šīs Dieva žēlastības dāvanas un daudzu miljonu asins liecinieku darba mantiniekiem ir pienākums un svēts uzdevums turpināt šo stafetes skrējienu un nodot to nākošām paaudzēm. Lai to darītu mums šis dārgums ir jāiepazīst un jānovērtē. Šis konferenču cikls palīdz mums ieraudzīt to lielo notikumu daudzveidību un tās neskaitāmās ticības cīņas, kuras ir izcīnītas meklējot Patiesību. Kad tautas šo Dieva dāvanu ignorē, tad tās riskē atkal nonākt kārtu sistēmas verdzībā un garīgā atkarībā. 

 

Dieva svētību vēlot,

Gints Lūsis Grīnbergs

 

 Video konferenci var skatīties ŠEIT.

 

 

 

 


Drukāt

: