”No prāta uz sirdi”
lūgšanu dienas!

13.03.2012.
Aicinām Jūs uz Lūgšanu dienām!

NO PRĀTA UZ SIRDI 2012. gada 7. – 9. maijā

Gudrības sākums ir Tā Kunga bijāšana, un izprast, kas svēts, tā ir atzīšana. /Sālamana pam. 9:10/

Šis pants iedvesmoja rakstnieku un kristīgo mistiķi A.V. Tozeru (Aiden Wilson Tozer) savas grāmatas ”Zināšanas par Svēto” radīšanai. Grāmatā autors sniedz iedvesmojošu un dziļu izpratni par Dieva īpašībām, sākot no Dieva pašpietiekamības un bezgalīguma līdz mīlestībai un žēlastībai, vēršot mūsu uzmanību uz to kā varam atgūt Dieva godību, atjaunot savu lūgšanu dzīvi un piedzīvot Viņa klātbūtni.

Dieva īpašību izpratnē un savā pieredzē dalīsies Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps - metropolīts Zbigņevs Stankevičs, LELB Rīgas un Latvijas arhibīskaps Jānis Vanags, Latvijas apvienotās metodistu baznīcas superintendante Gita Medne, Rīgas Vasarsvētku draudzes ”Dzīvības Avots” mācītājs un LEA prezidents Modris Ozolinkevičs un Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs Edgars Mažis.

Šajās Lūgšanu dienās mēs aicinām Jūs pārdomāt un ieklausīties savā sirdī, rodot jaunas atziņas par Dieva esamību un izpausmi Jūsu dzīvēs.

Lūgšanu Dienas notiks viesnīcā ”Hotel Arkadia”, kas atrodas Apšuciemā, Tukuma rajonā (www.hotelarkadia.lv), no 7. līdz 9. maijam.

Lūgšanu dienas sāksies pulksten 13:00 pirmdien, 7. maijā (reģistrācija no pl. 12:00) un noslēgsies 9. maijā ap pulksten 13:00.

Maksa: piesakoties līdz 9. aprīlim - 45 lati no dalībnieka. Piesakoties vēlāk - 55 Lati no dalībnieka.
Pāriem cena 75 lati. Cenā ietilpst uzturēšanās viesnīcā, ēdināšana, baseins un sauna.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni 29481892 vai 67284487, vai arī rakstiet: vineta.zale@partneri.lv. Mēneša laikā saņemsiet detalizētāku informāciju par pasākuma norises gaitu.

Ja Jums ir zināms kāds cilvēks, kam vēlaties nosūtīt šo ielūgumu, lūdzu, atsūtiet mums informāciju: vārdu, uzvārdu, draudzes/organizācijas vai uzņēmuma  piederību, kā arī kontaktinformāciju saziņai.

Bridge Builders International prezidents
Chuck Kelley

Nodibinājuma ”Partneri” direktore
Lienīte Bēmera

www.bridgebuildersint.com

Lūgšanu dienas notiek katru gadu kopš 1999. gada, un tas ir starpkonfesionāls garīgas pilnveidošanās pasākums, kurā uz trim dienām tiek aicināti piedalīties aptuveni 150 mācītāji, organizāciju un kalpošanu vadītāji, misionāri un viņu dzīvesbiedres, lai kopā pielūgtu, pārdomātu, lūgtu, aizlūgtu, piedzīvotu atjaunošanos un sadraudzību kopā ar citiem brāļiem un māsām, kuri arī kalpo Tam Kungam Latvijā.

 


Drukāt

: