LEA informē! No Rīgas domes!

05.10.2011.
1. Vakarbuļlos notiks nūjošanas un ģimeņu sporta festivāls, plašāka informācija.

2. Latvijas Sarkanais Krusts aicina pieteikties 7 - 12 gadus vecus bērnus dienas nometnei "Gribu zināt". Nometnes norises vieta - Rīga, Slokas iela 49a, Rīgas 41. vidusskola, norises laiks - 24.10. līdz 28.10.2011. dalības cena - Ls 15,00. Vairāk par nometni.

3. Konkursam "Mēs ar klasi brīvprātīgi...", darbu iesniegšanas termiņš - 2011.gada 15.novembris, pulksten 16.00. Vairāk par konkursu.

4. Biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse aicina Tavu skolu piedalīties jaunā un vēl nebijušā akcijā - "Mazais Pilsonis", kas notiks laika posmā no 31.oktobra līdz 6. novembrim. Uz šo akciju var pietiekties rakstot uz: alianse@nvo.lv līdz 10.10.2011. Vairāk informācija par akciju.

5. Brīvprātīgais darbs Nacionālajā Botāniskajā dārzā, lieliska iespēja labo darbu nedēļai. Vairāk par pieteikšanos brīvprātīgajam darbam.

6. Radošo darbu konkurss "Es gribu jums pateikt...", aicināti piedalīties: Rīgas pilsētas skolu un profesionālo vidusskolu 10.-12. klašu audzēkņi. Konkursa darba tēma ir "Es gribu jums pateikt...". Vairāk par konkursu.

7. Sagādā kārumus Līgatnes dabas taku iemītniekiem, lieliska iespēja labo darbu nedēļai. Ozolzīļu lasītāji aicināti izvēlēties, kuram dzīvniekam zīles sagādāt. Tīras un sausas zīles kopā ar zīmējumu vai skaistu novēlējuma vēstulīti, norādot savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, kā arī precizējot, kuram dzīvniekam cienasts ir domāts, jānogādā Latvijas Dabas muzejā, K. Barona ielā 4 vai Līgatnes dabas taku Apmeklētāju centrā līdz 31. oktobrim. Vairāk par akciju.

8. Kļūsti par rekorda dalībnieku pasaules lielākā smaidiņa izveidē, rekorda uzstādīšana notiks 08.10.2011. (šo sestdien). Vairāk par akciju.

9. Biedrība "Latvijas Zaļā Josta" izsludina pieteikšanos jaunam konkursam "Caur izpratni - aktīvai rīcībai". Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas pamatskolu, vidusskolu un profesionālo zglītības iestāžu audzēkņu izpratni par klimata pārmaiņām. Pieteikšanās konkursam līdz 2011.gada 15. oktobrim. Vairāk par konkursu.

10. biedrība "Papardes Zieds" sadarbībā ar Cēsu Bērnu un jauniešu
centru izsludina pieteikšanos vienaudžu izglītotāju apmācībai "Domā! Dari! Dzīvo!". Ja esi 15 - 20 gadus jauns/a, dzīvo Rīgā vai Cēsīs un Tevi interesē veselība, attiecības un seksualitāte, iespēja satikt jaunus draugus, īstenot savas idejas, lieliski pavadīt laiku un neformālā gaisotnē iegūt jaunas zināšanas, piesakies! Pieteikšanās apmācībai līdz trešdienai, 12. oktobrim. Vairāk par apmācībām un pieteikšanos.

11. Latvijas Kultūras akadēmija aicina uz koncertu "Rudens ainavas" otrdien, 11. oktobrī plkst. 19.00 Anglikāņu baznīcā, Pils ielā 11. Ieeja bez maksas. Plašāka informācija.

 


Drukāt

: