kongress jauniešiem WORK IN PROGRESS

04.11.2013.
MISSION-NET kongress jauniešiem WORK IN PROGRESS – izaugsme darbībā     

No 28.12.2013. līdz 2.01.2014. Vācijas pilsētā Offenburgā norisināsies jau trešais „Mission-Net” kongress jauniešiem - viens no nozīmīgākajiem pasākumiem Eiropā, kas veltīts misijas darbam.
Tā ir iespēja slavēt un mācīties Dieva Vārdu kopā ar vairāk nekā 3000 jauniešiem no dažādām Eiropas valstīm, augt ticībā, uzzināt vairāk par Dieva darbu misijas laukā, kā arī saprast, kā mēs katrs savā ikdienā varam dzīvot dzīvi ticībā un pārveidot mūsu pasauli!

Par MISSION-NET (MN)
„Mission-Net” ir kustība, kuru vada Eiropas Evaņģēliskā Alianse (EEA) un Eiropas Misionāru Alianse (EEMA).
„MN” mērķis ir iedvesmot misijas dzīvesveidu Eiropas kristīgo jauniešu vidū.
„MN” darbojas veicinot un atbalstot jaunas un pastāvošas misiju kustības, kā arī piedāvā iespējas darboties misijās vietējā, nacionālā un starptautiskā līmenī.
„MN” pasākuma mērķis ir savest kopā kristīgus jauniešus savstarpējam iedrošinājumam, izglītošanai, apmācībai un mobilizācijai.
Mūsu vīzija ir redzēt Eiropu atkal pārmainītu. Mēs vēlamies iedrošināt kristīgos jauniešus būt par vēstures veidotājiem, pārveidojot Eiropu un pasauli.   
PĀRVEIDOT – kā kristieši mēs vēlamies parādīt Dieva pārveidojošo spēku sabiedrībā, apliecinot to ar savu sabiedrisko un privāto dzīvi.
MŪSU – tas nav par individuālismu, bet gan par darbošanos kopā. Darbojoties šādā veidā, mēs rādām sabiedrībai Kristus miesas vienotības modeli.
PASAULI – tā sākas tur, kur mēs dzīvojam, bet misionāls dzīvesveids sniedzas tālāk par manu apkārtni, manu valsti, kontinentu un manu pasauli.

Par KONGRESA NORISI
6 dienu laikā kongresā būs iespēja:
- klausīties uzrunas un Bībeles studijas par Nehemijas grāmatu,
- tikties mazajās grupās un pārrunāt dzirdēto,
- piedalīties interesantos semināros un darbnīcās (mākslas, bērnu darba, praktiskās evaņģelizācijas, mīmu, uc.),
- apmeklēt izstāžu zāli „Global Village” un iepazīties ar dažādām Misijas organizācijām no visas pasaules, kā arī Misijas padomdošanas centrā atklāt savas prasmes un uzklausīt padomdevējus,
- misijas veikaliņā varēs iegādāties grāmatas, mūzikas ierakstus un daudz ko citu,
- dienas izskaņā kopā ar jauniegūtiem draugiem baudīt vakara programmu un slavēšanas grupu uzstāšanos,
- pavadīt kluso laiku oāzē vai lūgšanu zonā.

Kongresa laikā notiks arī misijas prakse – iespēja izmantot iegūtās zināšanas un sadarbībā ar vietējam draudzēm doties palīdzēt Offenburgas cilvēkiem – spēlēt drāmu uz ielas, dziedāt slimnīcās, vākt atkritumus, u.c. Jaungada svinību laikā tiks rīkota Maizes kampaņa.

Kongress notiks angļu valodā ar tiešo tulkojumu vācu valodā, kā arī sinhrono tulkojumu daudzās citās valodās.

Plašāk par kongresa lektoriem lasāms mājas lapā  

Šī kongresa mērķis ir divejāds:
- Iegūtās zināšanas, piedzīvotā sadraudzība un sastapšanās ar Dzīvo Dievu noteikti pārmainīs Tevi un Tavu ikdienu. Ar jaunu degsmi varēsi iesaistīties draudzes kalpošanā un daudzās citās lietās.
- Vai arī izvēlēties doties kādā no misijas organizāciju piedāvātajiem Misijas braucieniem uz īsākiem un garākiem termiņiem, dažādām valstīm. Šādi braucieni tiek organizēti visu gadu, atliek tikai lūgt, lai Dievs parāda to valsti, uz kuru Viņš paredzējis, lai Tu dotos.

Kongresa galvenā mērķa grupa ir 16-30 gadīgi jaunieši. Uz kongresu droši var doties arī tad, ja vairs neatrodies šajā vecuma grupā, tikai jāpatur prātā, ka visas uzrunas un tematika ir domāta iepriekš minētajai vecuma auditorijai.  
Dalībniekiem vecumā no 16-18 gadiem nepieciešama notariāli apstiprināta vecāku izziņa.

DALĪBAS MAKSA
Kongresa dalības maksa dalībniekiem no Latvijas:
piesakoties līdz 15.11.2013. – 99.00 eiro
No 16.11.2013. līdz kongresa sākumam – 119.00 eiro
+ ceļa izdevumi (aptuveni 85.00 Ls), apdrošināšana.
Organizēts brauciens ar autobusu.

Uz kongresu var doties arī kā brīvprātīgais palīgs (no 18 gadu vecuma), tad dalības maksa būs tikai 75 eiro.

Dalības maksā iekļauta izmitināšana skolu telpās (līdzi jāņem guļammaiss un matracis) un ēdināšana - no 28.12. 2013. līdz 2.01.2014.
Papildus jārēķinās ar izdevumiem par ēšanu turp un atceļā, kā arī personīgajiem izdevumiem kongresa laikā (iegādājoties suvenīrus, grāmatas, CD, utt.)

Pirmajā „Mission-Net” kongresā 2009. gadā piedalījās 2700 dalībnieki (+300 dienas viesi) no 47 valstīm, izstāžu zālē darbojās 156 organizācijas un Misijas padomdošanas centru (MPC) apmeklēja 800 jaunieši.
No Latvijas uz šo kongresā devās 45 dalībnieki.

Otrajā „Mission-Net” kongresā 2011./2013. gadumijā piedalījās 2467 dalībnieki (+300 dienas viesi) no 50 valstīm (no kurām 35 bija Eiropas valstis), izstāžu zālē darbojās 114 organizācijas un Misijas padomdošanas centru (MPC) apmeklēja vairāk kā 1500 jaunieši.
No Latvijas uz šo kongresā devās 24 dalībnieki.

Plašāk par piedzīvoto liecībās un fotogrāfijāsAicinām šajā kongresā piedalīties ne tikai draudžu jauniešu vadītājus, bet arī ikvienu jaunieti.
Šī ir iespēja pavadīt svētīgu sadraudzības laiku ārpus ierastās vides jums kā draudzes mazajai grupai vai komandai.

Aicinām draudzes un mācītājus iedrošināt savus jauniešus un atbalstīt viņu došanos uz „Mission-Net” kongresu. Šis kongress noteikti ietekmēs jauniešu attieksmi par misijas darbu gan globāli, gan draudzes kalpošanā un nesīs augļus!

Informācija WORK IN PROGRESS Word formātā

Inese Mihailova
Mission-Net koordinatore Latvijā

Mission-Net
+ 371 26622675
latvia@mission-net.org
www.mission-net.org


Drukāt

: