Iespējas studēt Latvijas Bībeles Centrā

12.08.2023.
Dārgie Dieva Valstības darbabiedri!

 

Nav noslēpums nevienam no mums, ka straujiem soļiem tuvojas septembris, un tas nozīmē, ka arī jauns mācību gads Latvijas Bībeles centrā. Mēs piedāvājam dažādas kristīgās izglītības iespējas. Esam pa šiem 30+ gadiem gājuši plašumā. Kādas programmas, iespējams, būs noderīgas jums pašiem, kādas - iespējams - Jūsu draudzes locekļiem vai draugiem.

Tādēļ no sirds aicinām Jūs iepazīties ar mūsu piedāvājumu un aktīvi iesaistīties šīs informācijas tālāk nodošanā mutiski, kā arī rakstiski, uzrunājot cilvēkus savā draudzē vai ārpus tās.

 

Programma "Kristietība, darbs un sabiedrība"

Šī īpaši izstrādātā programma sniegs Jums nepieciešamos rīkus un zināšanas, lai atrastu harmoniju starp ticību, darbu un ģimeni. Tā paplašinās un bagātinās Jūsu ticības, darba attiecību un kalpošanas potenciālu! Programmas kursi palīdzēs integrēt ticību visās dzīves jomās, profesionālajā izaugsmē un attīstībā. Aicinām ikkatru piedalīties šajā programmā, kā arī veidot dziļu saikni ar Svētajiem Rakstiem un mūža ilgas draudzības. Šis būs interesants ceļojums!

Klātienes studiju formāts ļauj apvienot mācības ar darbu un ģimeni. Kursi un mazo grupu diskusijas notiek aptuveni reizi mēnesī sestdienās.

 

Programma "Teoloģija un kalpošana"

Jūsu sirds deg par kalpošanu, Bībeles studijām un Svēto Rakstu izzināšanu? Paplašiniet un bagātiniet savu ticības un kalpošanas potenciālu.
Teoloģijas un kalpošanas studiju programma ir ne tikai par teoloģiju; tā ir par personīgo garīgo izaugsmi un pašizziņu. Aicinām ikvienu veidot dziļu saikni ar Svētajiem Rakstiem un ticību.
Šīs klātienes un tālmācības programmas mērķis ir sniegt vispusīgu izpratni par Bībeles grāmatām, Bībeles doktrīnām un Baznīcas vēsturi, kā arī veidot praktiskās iemaņas, kas nepieciešamas efektīvai kalpošanai draudzē un sabiedrībā.

Klātienes lekcijas notiek reizi mēnesī, parasti sestdienās visu dienu un sekojošā pirmdienas un otrdienas vakarā.

 

Programma "Sludinātāju skola"

Sludinātāju skola paplašinās Dieva Vārda sludināšanas efektivitāti, kas savukārt palīdzēs uzrunāt draudzi un tās apmeklētājus.
Šīs klātienes programmas mērķis ir veidot izcilu kultūru sludināšanā, apgūstot jaunas prasmes, rūpīgi pārdomājot sludināšanas teoriju un praksi, stimulējot mijiedarbību ar citiem sludinātājiem. Programma ir paredzēta ikvienam ar potenciālu sludināt, mācītājiem un draudžu vadītājiem.

Klātienes studiju formāts ļauj apvienot mācības ar darbu un ģimeni. Lekcijas notiek aptuveni reizi trijos mēnešos piektdienas vakarā un pilnu sestdienas dienu. Reizi mēnesī notiek tikšanās diskusiju grupās, kur studenti praktiski mācās pielietot lekcijās dzirdēto.

 

Programma "Ievads draudzes padomdošanā"
Šī tiešsaistes programma ļaus iegūt nepieciešamās padomdošanas/konsultēšanas prasmes. Tā ir veidota visiem draudzes locekļiem un apmeklētājiem, kuri vēlas palīdzēt līdzcilvēkiem dažādās dzīves situācijās. Jūs iegūsiet nepieciešamos rīkus, kuri ir īpaši nepieciešami mūsdienu sabiedrībā. Padomdošanas kurss palīdzēs paplašināt un bagātināt Jūsu garīgo cilvēku un kalpošanas potenciālu!
Programmas mērķis ir sniegt dalībniekiem nepieciešamās prasmes un zināšanas, izmantojot Bībeles principus un labāko padomdošanas praksi. Šo programmu vada pieredzējuši profesionāli padomdevēji.Programmas grafiks ir veidots tā, lai tas būtu viegli uztverams un iekļaujošs visiem. Tiešsaistes lekcijas notiek katru otro sestdienas rītu.

Uzzināt vairāk par visām LBC pieejamām programmām var mūsu mājaslapas sadaļā "Programmas": www.bible.lv

Īsus video par 2023./2024. mācību gadā piedāvātajām programmām variet apskatīt šeit: https://www.youtube.com/playlist?list=PL2zR2V4Gl3qDaeb98joYHl1o6e3eQZ4sy
Lūdzam dalīties ar šo saiti, pārsūtot citiem un parādot arī savās draudzēs.

LBC flaijers atrodams šeit: https://ej.uz/2023-24_ak-programmas_LV

 

Piesakieties mācībām līdz 31. augustam šeit: https://ej.uz/pieteikties_LBC
Mācības šogad sāksies 8. septembrī Latvijas Bībeles centra telpās, Krāslavas ielā 27 (ar ieeju arī no Lāčplēša ielas 117).No sirds lūdzam dalīties ar visu šo informāciju un pateicamies par sadarbību.

Mēs ar prieku gaidīsim ikvienu Latvijas Bībeles centrā!

 

Esiet svētīti!
Uz turpmāku sadarbību cerot,
LBC administrācija
Tel. 27014222
lbc@bible.lv


Drukāt

: