Global Leadership Summit
11. - 12.11.11

09.11.2011.
Tu nevari aizvest citus tur, kur pats neesi gatavs iet

Pārmaiņas draudzē, organizācijā un sabiedrībā sākas ar pārmaiņām tās vadītājos.

Laikā, kad Latvija un pasaule saskaras ar ekonomiskās, politiskās, sociālās un garīgās dzīves izaicinājumiem, ir būtiski nepadoties, bet turpināt augt un tapt par arvien efektīvākiem sev uzticētās dzīves un profesionālās darbības jomas vadītājiem. Vadītājs ne vien pamana trūkumus, bet arī nosprauž tālākās attīstības mērķus, uzņemas iniciatīvu un spēj iesaistīt citus šo mērķu sasniegšanā. Tādi vadītāji ir vajadzīgi arī šodien.

Global Leadership Summit (GLS) ir starptautiska kustība, kas veiksmīgi darbojas kopš 1995. gada, mobilizējot pasaules līmeņa vadības speciālistus, lai apmācītu katru, kas apzinās savu kā vadītāja atbildību un uzdevumu. GLS vadītāju videokonferences ik gadu notiek vairāk nekā 70 pasaules valstīs. Par GLS kvalitāti liecina aizvien pieaugošais konferenču dalībnieku skaits. GLS lektori ir dažādu jomu augsta līmeņa vadības speciālisti un bestselleru autori, kas savu darbību balsta uz kristietības principiem.

GLS kustības dalībnieki pieder pie dažādām kultūrām, etniskajām grupām, valodām, kristīgām konfesijām un profesijām. Tomēr viņus vieno viens mērķis – maksimāli palielināt savu vadīšanas kvalitāti sev uzticētajā jomā.

Runātāju saraksts un tēmas:

  • Holy Discontent - Bils Haibels (Bill Hybels)

  • Just Courage: Charging the Darkness - Gerijs Haugens (Gary Haugen)

  • From Good to Great - Džims Kolins (Jim Collins)

  • Focused Leadership: My Best Leadership Decision - Andijs Stenlijs (Andy Stanley)

  • Leading People to the Prodigal God - Tims Kellers (Tim Keller)

  • Leader to Leader - Džeks Velšs ar Bilu Haibelu (Jack Welch with Bill Hybels)

  • Ekskluzīva intervija ar BONO (BONO with Bill Hybels)

  • From Here to There - Bils Haibels (Bill Hybels)

Prezentācija

Vadītāju konference Global Leadership Summit Latvijā Jūs iedvesmos, mudinās iziet ārpus savas komforta zonas un palīdzēs Jums sagatavoties savas dzīves unikālajai misijai. Ja Jūs apzināties sevi kā vadītāju, šī konference ir domāta Jums un palīdzēs Jums kļūt efektīvākam vadītājam savā dzīvē un profesionālās darbības jomā.

Reģistrācija un sīkāka informācija - glslatvija.lv


Drukāt

: