”Cīņa par mūsu smadzenēm”, lekcija 20.10.

19.10.2011.
Organizācija ”Īsta mīlestība gaida” aicina jauniešus uz lekciju ciklu LELB Jauniešu centra klubā ”Melnā aita”. Nākamā cikla lekcija ar nosaukumu ”Cīņa par mūsu smadzenēm” notiks jau ceturtdien, 20. oktobrī pl. 19.00.

Lekciju cikla ”Mīlestības revolūcija” atklāšana LELB Jauniešu centrā notika 15. oktobrī, kad jauniešiem bija iespēja dzirdēt lekciju par seksualitāti. Šajā nedēļā - ceturtdien, 20.oktobrī plkst.19.00 biedrība ”Īsta mīlestība gaida” aicina uz lekciju "Cīņa par mūsu smadzenēm". Kā mēs ikdienā vērtējam informāciju, kas nāk no dažādiem avotiem? Kas ir šie avoti? Un kāpēc notiek cīņa par mūsu uzmanību? Uz šiem un citiem jautājumiem varēs dzirdēt atbildes šo ceturtdien LELB Jauniešu centra klubā ”Melnā aita”.

Biedrība ”Īsta Mīlestība Gaida” (ĪMG) ir jauniešu organizācija, kas atbalsta ģimeniskās vērtības un iedrošina jauniešus atteikties no dzimumattiecībām līdz laulībām, piedāvājot alternatīvu attiecību veidošanu mūsdienās, kad problēma ir nestabilas ģimenes un bezatbildīgas attiecības. ”ĪMG” ir 9 gadu pieredze darbā ar jauniešiem Latvijā. Par iemesliem ”kāpēc gaidīt” stāstīts jau vairākiem tūkstošiem jauniešu, runājot par tādām vērtībām kā nesavtīga mīlestība, uzticība vienam cilvēkam visas dzīves garumā, atbildības uzņemšanās par otru, pašapziņas celšana, paškontrole un pacietība. ”IMG” piedāvā lekcijas par tēmām ”Kāpēc gaidīt līdz laulībām?”, ”Pornogrāfijas bīstamība”, ”Viltus mīlestība un neveselīga seksualitāte”, ”Meitenes vērtība”, ”Ko nozīmē būt vīrietim” u.c. Pēc biedrības ”Īsta Mīlestība Gaida” datiem, Latvijā vismaz 4000 jauniešu pieņēmuši lēmumu atteikties no pirmslaulību dzimumattiecībām.

Vairāk informācijas: www.istamilestibagaida.lv
LELB Jauniešu centrs un klubs ”Melnā aita” atrodas Vecrīgā, Mārstaļu ielā 10.

 


Drukāt

: