CGB Network atklāšana 30.05.

06.06.2012.
2012. gada 31. maijā Hotel Bergs stikla zālē pulcējās vairāk kā 80 uzņēmēji un profesionāļi, lai svinīgā ceremonijā atklātu Kristiešu globālo biznesa tīklu,  Latvijā.

Kristiešu globālais biznesa tīkls (Christian Global Business Network) ir kustība, kas apvieno kristīgos uzņēmējus. Kristiešu globālā biznesa tīkla vīzija ir apvienot biznesmeņus un profesionāļus visā pasaulē, kuri savu biznesu balsta uz tādām Dieva vērtībām kā ticība, taisnīgums, godīgums, cieņa, uzticība, mīlestība un pateicība.

Pasākumā savu uzruna teica CGBN dibinātāja Ilze Čodare, partneri - Nilss Vēbers, Inga Ziņģe - Pupiņa, Vita Jarmoloviča un Armands Ābelītis. Savā pieredzē dalījas arī vieslektori no ASV - Kriss Vilotons un Denijs Silks - kuri sniedza atbildes uz tādiem jautājumiem - kas ir vīzija biznesā, kā atrast savu aicinājumu biznesā, kā ieviest cieņas kultūru biznesā, ko nozīmē paklausība Dievam biznesā?

Kriss Valotons ir 8 grāmatu autors, BSSM - Amerikā lielākās akreditētās apmaiņas mācību programmas (ar vairāk nekā 1600 pilna laika studentiem) līdzdibinātājs, uzņēmējs, 30 gadu laikā viņam ir piederējuši 9 uzņēmumi.
Savukārt Denijs Silks ir mācītājs Bēteles draudzē Kalifornijā, vairāku grāmatu autors, Globālā transformācijas institūta direktors un pieprasīts starptautisks lektors.

Kriss Valotons uzsvēra, ka galvenais priekšnoteikums veiksmīgam biznesam ir skaidra vīzija par sagaidāmo rezultātu. Savukārt Denijs Silks runāja par savstarpējām attiecībām un cieņu, kā laba biznesa priekšnoteikumu.

Pasākuma laikā uzņēmējiem bija iespēja pieteikt savu dalību šajā tīklā, par ko uzņēmēji bija ļoti ieinteresēti un atsaucīgi. To būs iespējams izdarīt arī turpmāk, rakstot uz: lea@lea.lv
 
Pasākumu noslēdza svinīgā atklāšanas lentes pārgriešana un neformālas sarunas par Kristiešu Globālā Biznesa Tīkla nākotnes plāniem.

Kristīne Geida

Pasākuma fotoreportāža


Drukāt

: