Aicinām mācīties Latvijas Bībeles Centrā!

30.08.2020.
Vai vēlaties dziļāk iepazīt Dievu un Viņa vārdu?

 

Aicinām mācīties Latvijas Bībeles Centrā! Mēs gaidām ikvienu, kurš vēlas padziļināt savas zināšanas Dieva Vārdā, lai varētu labāk to saprast un pielietot tās draudzē un ārpus tās Dievam par godu! Gudrais meklē zināšanas!

 

Šī gada septembrī mācības sāksies programmās "Teoloģija un kalpošana" un "Sludinātāju skolā". Mācību gada atklāšana notiks piektdien, 11.septembrī plkst. 18:00, Rīgā, Krāslavas ielā 27 - Pestīšanas Tempļa dievnama pagalmā (netālu no Abrenes ielas autobusu galapunkta).

 

Programma "Teoloģija un kalpošana" ir paredzēta visiem (bez vecuma ierobežojuma), kuri vēlas pieaugt Dieva vārda izpratnē un līdz ar to attiecībās, mīlestībā uz Dievu un dievbijīgā raksturā. Īpaši noderīgs būs kalpošanā iesaistītiem cilvēkiem: mazo grupu vadītājiem, svētdienskolas skolotājiem, kapelāniem, kristīgu organizāciju darbiniekiem u.tml

Mācības notiks vienu vai divas sestdienas (visu dienu; atkarībā no priekšmeta) un divus darba dienu vakarus (no plkst. 18:00 - 21:00). Šoprogrammu var apgūt arī tālmācībā individuāli vai studiju grupās, (2 un vairāk cilvēku).
Vairāk par tālmācību un studiju grupām var uzzināt, mūsu mājaslapā https://www.bible.lv/talmaciba.html vai sazinoties ar LBC tālmācības nodaļu (andrejs@bible.lv vai mob.tel. 28227684)

 

Savukārt programma "Sludinātāju skolā" ir paredzēta mācītājiem un draudzes vadītājiem, kuriem ir potenciāls sludināšanā. Mācības noritēs semināru veidā un notiks aptuveni ik pēc trim mēnešiem. Šīs 2 gadu programmas ietvaros notiek 8 klātienes semināri un mazās sludinātāju grupu tikšanās aptuveni reizi mēnesī starp klātienes semināriem.

Visām lekcijām tiek nodrošināts tulkojums latviešu un krievu valodās. Pasniedzēji ir kvalificēti savas jomas pazinēji un profesionāļi no dažādām valstīm, tostarp Lielbritānijas, ASV un Latvijas.

 

Norvēģijas Vadības un teoloģijas skola sadarbībā ar Latvijas Bībeles Centru piedāvā arī bakalaura programmu "Teoloģija un Vadība". Bakalaura programma ir akreditēta. Mācības bakalaura programmā notiek angļu valodā tālmācības formātā.

 

LBC ir viena no lielākajām starpkonfesionālajām neformālās izglītības iestādēm Latvijā ar vairāk kā 25 gadu darbības pieredzi. Tā mērķis ir apmācīt draudžu vadītājus un locekļus kalpošanai, praktiski pielietojot Dieva Vārdu un mācot kalpošanas prasmes. LBC ir lielāko Latvijas konfesiju atzīta mācību iestāde.

Video uzaicinājums

 

Vairāk informācijas:

lbc@bible.lv

www.bible.lv

+371 27014222


Drukāt

: