”Ziemassvētku brīnums” Ogrē 2012

28.12.2012.
Labdarības pasākums ”Ziemassvētku brīnums” Ogrē,

Ar koncertu, balvām, dāvanām un salūtu noslēdzās zīmēšanas konkurss ”Ziemassvētku brīnums 2012”, kuru organizēja Latvijas Evaņģēliskā alianse sadarbībā ar Ogres kristīgām draudzēm, sabiedrisko organizāciju ”Ģimenes svētība”, rehabilitācijas centru ”Zilais krusts” un Ogres mākslas skolu.
Labdarības pasākumos tika iekļauti bērnu zīmējumu izstādes - konkursi, koncerti, apbalvošana un dāvanu pasniegšana bērniem Lēdmanē un Ogrē T/C ”Ogres prestižs”.
Savas asociācijas, sapņus un fantāzijas par Ziemassvētkiem dažādās tehnikās un izpildījumos attēloja  200  Ogres un Ogres novada jaunie mākslinieki vecumā no 3 līdz 16 gadiem.
22.decembrī notika labdarības pasākums Lēdmanes Evaņģēliskā baznīcā ”Zilais krusts”. Prieku  gan vecākiem, gan bērniem, gan ciemiņiem no Ogres sagādāja vairāk nekā piecdesmit bērnu zīmējumi, kuri pēc vietējas izstādes pārceļoja uz Ogri. Koncertā piedalījās ansamblis ”Zilais krusts”(muzikālais vadītājs A.Žerdočkins ), bērni un jaunieši no Ogres draudzēm ar teātri un skaistām dziesmām.
Mācītājs Kārlis Dreimanis novēlēja visiem darīt labus darbus, neatgrūst, bet palīdzēt viens otram šajā grūtajā laikā. Lēdmanes kultūras nama vadītāja Inese Nereta, kura palīdzēja organizēt izstādi Lēdmanē, pateicās bērniem par skaistiem zīmējumiem, visiem pasākuma dalībniekiem, organizatoriem un atbalstītājiem par jauku pasākumu.


Labākie bērnu darbi tika apbalvoti ar diplomiem un balvām; dāvanas un saldējumi priecināja visus bērnus. Pēc fotografēšanās un salūta viesmīlīgs ”Zilā krusta” nams aicināja viesus uz vakariņām. Joprojām atceramies brīnišķīgu, prieka un miera pilnu atmosfēru, kāda mājoja pilnā ar skatītājiem zālē. Pateicīgās sirdis un priecīgas cilvēku sejas sagādāja mums, pasākuma organizatoriem vislielāko gandarījumu. Mājās braucām laimīgi!
26.decembrī plkst. 15.00. T/C ”Ogres Prestižs” koncertu zāle bija pārpildīta ar bērniem, vecākiem, skolotājiem, viesiem un koncerta dalībniekiem.
Plašajā koncerta programmā uz skatuves uzstājās vokālais ansamblis ”Svilpastas”(vadītāja Ilze Miezere), deju studija ”Triumfs” (vadītāja Jekaterina Pihtina), apvienotā Kristīgo mūziķu grupa, dziedātāja Olga Barišmane, klaunu grupa ”Mirabilibus”.
Žūrijas vadītājs, Ogres mākslas skolas direktors Pēteris Aulmanis izteica prieku, ka šogad konkursā ir daudz labu mākslas darbu, - bija grūti izvēlēties labākus. Latvijas Evaņģēliskās alianses pārstāvji vērtēja arī zīmējumā atspoguļoto ideju un tēmu; īpašu balvu no labdarības veikala ”Hopen” un Lūkas fonda ar nomināciju ”Perspektīvākā māksliniece” saņēma Annija Janne - Jannova (14 gadi).
Piecpadsmit konkursa dalībnieki saņēma balvas no Modra Skujiņa foto salona. Arī simpātijas balvas un balvas mazākajiem māksliniekiem šogad tika pasniegtas vairākiem bērniem.


Uzvarētāji, kuri netika uz noslēguma pasākumu varēs saņemt diplomus un balvas Ogrē, Brīvības ielā 30, iepriekš sazinoties pa tālruni 26018937 vai 28379055. Fotoreportāžu var apskatīt interneta lapā www.lea.lv (foto galerijā par pasākumu Lēdmanē un par pasākumu Ogrē). Izstāde turpināsies līdz 15.janvārim, pēc tām savus darbus varēs paņemt mājās (no Brīvības 30).
Labdarības pasākuma ”Ziemassvētku brīnums” organizatori pateicas ģenerālsponsoram ”Ogres Prestižs” Kristīnei un Andrejam Ceplīšiem, sponsoriem: kafejnīcai ”NIKO”, ”Ilze”, picērijai ”Senjorita Ku-Kū”, ”Beksona picu studija”, ”Čili Pica”, rotaļu laukumam ”Annels”, ”Modra Skujiņa foto salons”, ”Aldi”, izdevniecībai ”Divpadsmit”, ”NAI_S COSMETICS”, labdarības veikalam ”Hopen”, ”INGMAN Saldējums”, informatīviem atbalstītājiem ”Ogrenet” un ”Ogres fakti”, kā arī Ogres Mākslas skolai, Latvijas Evaņģēliskai aliansei un visiem pārējiem dalībniekiem par atbalstu, un sadarbību! Lai Dievs bagātīgi jūs svētī jaunajā gadā par jūsu labiem darbiem!

Uzvarētāju saraksts:

Ogres mākslas skolas vērtējums:

3-6 gadi:
I vieta – Gustavs Aldersons 5 gadi
II vieta – Daniels Faivelsons 6 gadi
III vieta – Toms Vempers 5 gadi


7-9 gadi:
I vieta – Viktorija Papariga 9 gadi
II vieta – Samanta Ādamsone 9 gadi
III vieta – Justīne Aldersone 7 gadi


10-12 gadi:

I vieta – Gerda Igaune 10 gadi
II vieta – Jūlija Paula Lazdiņa 11 gadi
III vieta – Diāna Dergačova 10 gadi


13-16 gadi:

I vieta – Edgars Bernšteins 13 gadi
II vieta – Jūlija Sembiņa 16 gadi
III vieta – Lienīte Zeļģe 16 gadi

Perspektīvākā māksliniece:

Annija Janne - Jannova 14 gadi

LEA vērtējums:

3-6 gadi: Annija Elksne 4 gadi
7-9 gadi: Emīls Saulītis 7 gadi
10-12 gadi: Valērija Vinokurova 12 gadi
13-16 gadi: Laura Ziemele 13 gadi

Īpašas balvas pašiem mazākajiem māksliniekiem:

Jēkabs Turks 4 gadi
Gabriela Faivelsone 4 gadi
Beatrise Brīdaka 4 gadi
Juliāns Gončarovs 3 gadi
Laura Vaskāne 4 gadi
Vlada Ivanova 4 gadi
Valentīns Lašinskis 4 gadi
Roberts Rožkalns 4 gadi
Pēteris Imaks 4 gadi

Balva par oriģinalitāti:

Amanda Liepiņa 10 gadi
Rebeka Ašmane 11 gadi
Raitis Cīrulis 11 gadi
Vladlena Kļimova 7 gadi
Amālija Lašinska 6 gadi
Viktorija Vasiļjeva 6 gadi
Reinhards Voičišs 12 gadi


Simpātijas balva no Modra Skujiņa foto salona:


Ieva Ēķe 3 gadi
Emīls-Toms Ēķis 5 gadi
Pēteris Ēķis 9 gadi
Ruslans Oskins 14 gadi
Adelīne Neimane 10 gadi
Kristīne Brīdaka 6 gadi
Rebeka Balcere 11 gadi

Visi bērnu zīmējumi apskatāmi šeit

Balvas ieguvušie zīmējumi apskatāmi šeit


Pasākuma ”Ziemassvētku brīnums” vadītāja
Nadežda Jukša


Drukāt

: