”Žēlsirdība kā Baznīcas vienotais uzdevums” konfernce

08.05.2011.
LELB Diakonijas centrs sadarbībā ar Misūri Sinodes baznīcas labdarības organizāciju ”Human Care & World Relief” aicina interesentus uz konferenci ”Žēlsirdība kā Baznīcas vienotais uzdevums”, kas maijā notiks Daugavpilī, Rīgā un Liepājā.

Konferences notiks
18. maijā Daugavpilī (Daugavpils Mārtiņa Lutera baznīcā, 18. novembra ielā 66),
20. maijā Rīgā (Rīgas Lutera draudzes namā, Torņakalna ielā 3/5)
23. maijā Liepājā (Liepājas Sv. Annas draudzes namā, E. Veidenbauma ielā 10).
Konferenču norises laiks – no pl. 10.00 līdz pl. 17.00.

”Konferences mērķis ir mudināt cilvēkus uz žēlsirdību, iejūtību un iecietību pret savu tuvāko, kā arī palīdzēt baznīcai atgriezties pie žēlsirdības kā pie viena no saviem galvenajiem uzdevumiem”, informē LELB Diakonijas centra vadītāja Inta Putniņa. Organizatori cer, ka konference veicinās arī valsts sociālā darba un baznīcas diakonijas sadarbību palīdzības sniegšanā tiem, kam šobrīd klājas visgrūtāk.

Uz konferenci aicināti mācītāji, draudžu vadītāji, draudžu diakonijas darbinieki, sociālo dienestu darbinieki un visi citi interesenti. Konferencē aplūkojamo tematu vidū būs žēlsirdības teoloģija, žēlsirdība darbībā, žēlsirdība un misija, žēlsirdība diakonijas darbā, vardarbība ģimenē, žēlsirdība Baznīcas mācībā. Konferencē par šiem tematiem uzstāsies vairāki Misūri Sinodes luterāņu baznīcas (ASV) mācītāji (J. Pless, Herbert Mueller, Dr. Bryan Salminen, John Fale), un konferences dalībniekiem būs iespēja tuvāk iepazīt Misūri Sinodes baznīcas pieredzi diakonijas jomā.

Konferencēs tiks prezentēts LELB izdotais rakstu krājums ”Žēlsirdība kā Baznīcas vienotais uzdevums”, kas izdots ar labdarības organizācijas ”Human Care & World Relief” atbalstu. Izdevuma eksemplāru varēs saņemt katrs konferences dalībnieks.

Lūgums pieteikt savu dalību konferencē līdz 17. maijam, rakstot uz inta.putnina@diakonija.lv, vai zvanot uz tālr. 29222604.

Tuvāka informācija:
LELB Diakonijas centra vadītāja Inta Putniņa
tālr.: 29222604, e-pasts: inta.putnina@diakonija.lv

 


Drukāt

: