“Un Dievs radīja sievieti” 21.05.

09.05.2013.
Būsiet mīļi gaidīti uz īpašu tikšanos ar mācītāju, Latvijā labi zināmu grāmatu “Ķēniņa bērnu brīnumainā dzīve” un “Morālā revolūcija” līdzautoru Krisu Valotonu! Kriss dalīsies ar mums pieredzē par sieviešu īpašo ietekmi Dieva valstībā un sabiedrībā kopumā. Ikvienai sievietei būs iespēja saņemt iedrošinājumu atsaukties savam īpašajam aicinājumam, to piepildīt un piedzīvot Dievu kā Viņa brīnišķīgajai meitai!           

“Iepazinos ar Krisu pasākumā “Seksuālā revolūcija” Rīgā, 2011. gada pavasarī, kad Kriss uzrunāja jauniešus no visas Baltijas”, stāsta Inese (Daugavpils). “Atmiņā palikusi gan viņa mācība, gan spilgtie piemēri, tomēr visvairāk atceros Krisa tēvišķo attieksmi pret jauniešiem kopumā, it īpaši pret meitenēm, kurām nav tēva. Ne velti viņa draudzē viņu dēvē par “Papa Kris”. Viņam ir ļoti laba attieksme un pozitīva personība, kuras klātbūtnē vien var gūt mieru un iedrošinājumu. Aicinu visas sievietes piedzīvot šo vakaru kopā ar Krisu un ieklausīties, ko Dievs mums, Latvijas sievietēm, grib caur viņu šajā brīdī pateikt!”

Līga (Rīga)
“Ar mācītāju Krisu Volotonu un “Moral revolution” komandu iepazinos 2011. gada martā. Konference un iepazīšanās ar šiem cilvēkiem bija pagrieziena punkts manā dzīvē un garīgās attīstības ceļā. Jau no pirmā brīža bija jūtama īpaša mīlestības, cieņas un lūgšanu atmosfēra, kas neatstāja vienaldzīgu. Bija skaidri redzams, ka mācītājs Kriss Valotons un viņa komanda jauniešiem saprotamā veidā sludināto Dieva Vārdu arī tiešā veidā izdzīvo savās dzīvēs, ar to rādot piemēru, kam gribas sekot. Man ir bijis tas gods ar Krisu Valotonu tikties vēl divas reizes, kad viņš viesojās Latvijā jau citu konferenču ietvaros (šeit jāatzīmē, ka Latvija īpaši ir Krisa sirdī), un esmu lasījusi trīs no viņa daudzajām sarakstītajām grāmatām. K.Valotona runasveids ir skaidrs, tiešs, iedrošinošs, mīlestības, cieņas un nesamākslotas pazemības pilns. Viņš nebaidās runāt par lietām, kuras citi noklusē. Nešaubos, ka arī šī tikšanās būs ieguvums jebkuram tās dalībniekam!”

Informatīvais materiāls par tikšanos ar mācītāju PDF formātā

Uz tikšanos aicinām gan sievietes, gan vīriešus!

Tikšanās notiks otrdien, 21. maijā “Pestīšanas armijas” draudzē Rīgā, Bruņinieku ielā 10a
no plkst. 17.30 līdz 21.00
Dalības maksa - 3 lati.
Vietu skaits ierobežots.
Pieteikšanās līdz 15.maijam. Pārskaitot dalības maksu līdz 15. maijam, maksa 3 Ls. Maksājot uz vietas – 5 Ls.
Piesakieties pa e-pastu vineta.zale@partneri.lv
vai: +371 29481892

Konta informācija:
Nodibinājums “Partneri”
Reģ. Nr. 40008041755
Banka: Swedbank AS
Konts: LV69HABA0551034750286


Drukāt

: