”Slāpes pēc Dieva” gavēnis

27.12.2011.
Starpkonfesionālais mācītāju un kalpotāju gavēnis ”Slāpes pēc Dieva”. Meklēsim To Kungu un Viņa spēku, meklēsim Viņa vaigu!

Dārgie draugi, kalpotāji!

Tuvojas jauns gads, un vērtīgākā lieta, par ko mēs kalpotāji varam sapņot, ir būt ļoti tuvu mūsu Debesu Tēvam, saņemt konkrētu Vārdu no Jēzus un dzirdēt Svētā Gara balsi runājam par uzdevumiem un mērķiem nākotnei. Bez tā mūsu kalpošana ir tikai darbi, bez Dzīvības, kas nav vajadzīgi ne Dievam, ne cilvēkiem. Mēs gribam būt auglīgi, dzīvi un patiesi! Nav jau tā, ka nekā nav, bet vai nevarētu piedzīvot vēl daudz vairāk?

Kā mēs to varam?

Jēzus to mācīja saviem mācekļiem, Pats to piedzīvoja Savā dzīvē un ir atstājis piemēru mums.


”Un pēc sešām dienām Jēzus ņēma līdzi Pēteri, Jēkabu un Jāni un tos veda savrup augstā kalnā. Un Viņš tapa apskaidrots viņu priekšā, un Viņa drēbes tapa spožas un ļoti baltas, kā neviens balinātājs virs zemes tās nevar balināt.” /Mrk.9:2-3/

Ko man tas dos?

Tu pateiksi aizņemtībai un steigai NĒ, un parādīsi Dievam, cik ļoti Tev vajag vairāk par ikdienišķo. Tu noteikti piedzīvosi ko jaunu un svaigu! Pats galvenais, Tu piedzīvosi Jēzu un izmainīsies Viņa līdzībā.

Vai tas man ko maksās?

Jā! Laiku, apstāšanos, slāpes. Bet, - kas daudz ”maksā”, tas daudz arī saņem!
Mācekļi, nodalījušies kalnā, ieraudzīja Jēzu daudz savādāk, nekā savā ikdienā. Arī Tu, dārgais kalpotāj, esi aicināts uzkāpt šajā kalnā un piedzīvot pārmaiņas!

Biedrība ”Tautas Lūgšana” ir saņēmusi aicinājumu un atbalstu no kalpotājiem organizēt publisku trīs dienu kopēju gavēni, tādējādi dodot iespēju visu konfesiju mācītājiem un kalpotājiem ar atbildību draudzē nodalīties no ikdienas darbiem un rūpēm, ar mērķi lūgt un gavēt par  savām personīgajām attiecībām ar Dievu, Kristus miesu – draudzi  un mūsu zemi Latviju.
Tādēļ aicinām Jūs atdalīt laiku un pievienoties starpkonfesionālajā 3 dienu gavēnī!

Plānotais gavēņa saturs:
Dievkalpojumi, kuros kalpos svaidīti sludinātāji no Ukrainas un Latvijas;
Dažādas slavēšanas grupas;
Daudz laika lūgt;

Gavēņa laiks: 2012. gada 12. līdz 14. Janvāris (otrā janvāra nedēļas nogale).

Vieta:  Saldus, Lielā iela 26, ”Gregora skolas” telpās.


Reģistrācija: Lūgums reģistrēties līdz 2012. gada 9. janvārim rakstot uz: info@tautaslugsana.lv vai zvanot uz mob.tālr. +371 29279360

Reģistrācijas maksa: Pirmajiem 50 cilvēkiem - 15.00 LVL (Gregora skolas telpās).

 

Gavēņa programma Word formāts

 

Pārskaitījumus veiciet uz norēķina kontu Nr. LV15UNLA0050015367224,
AS SEB banka, Biedrība ”Tautas lūgšana”,
Reģ. Nr. 40008148025.
(Pārējiem dzīvošana viesnīcā. Lūgums reģistrāciju viesnīcā veikt pašiem. Informācija par viesnīcām www.hotelsaldus.lv, www.elizabetehotel.lv, viesnīca ”Kalnsētas”, tel. +371 63823849, tiek piedāvāts 1 ist. dzīv. Saldū, Rīgas ielā 13-5 nakšņošanai 2 pers., tel. +371 26376325).

Dzīvošana: Gavēņa dalībnieki būs izvietoti pa istabiņām 2-4 cilvēki (vīri un sievas atsevišķi). Būs nodrošinātas dušas telpas. Līdzi jāņem gultas veļa un personīgās higiēnas lietas.

Ēdināšana: Programmā nav paredzēta ēdināšana. Gavēņa laikā būs nodrošināts ūdens un tēja. Ja kādam ir nepieciešama ēdināšana, lūgums par to parūpēties pašiem. Pēdējā dienā, pirms prombraukšanas, paredzētas pusdienas.

 

 

Slavēsim, pārdomāsim, lūgsim!
Kristus mīlestībā,
Biedrība ”Tautas lūgšana”

 


Drukāt

: