”Sievietes identitāte un aicinājums” konference

30.01.2013.
Sirsnīgs sveiciens!
Sieviete Dievam ir dārga un īpaša. Ikvienu sievieti Dievs aicina iepazīt un piedzīvot Viņa mīlestību, lai ar prieku spētu realizēt savu aicinājumu. Tomēr šis ceļš dažkārt ir sarežģītāks, nekā esam gaidījušas – emocionāli ievainojumi, nesamērīgi augstas prasības pret sevi un vilšanās aizēno mūsu prieku dzīvot.

Kā mēs varam ļaut Dievam sevi dziedināt, atbalstīt un mācīt mūs palīdzēt citām sievietēm? Par šo domāsim un lūgsim starpkonfesionālā  konferencē ”SIEVIETES IDENTITĀTE UN AICINĀJUMS”, kas notiks Rīgā no 8. līdz 9.martam.

Konferencē mūs uzrunās un iedrošinās Šellija Kuka Volkhārta (Shelly Cook Volkhardt) no ASV. Šellija ir vairāku grāmatu autore, lektore un kalpo sievietēm daudzās pasaules valstīs. Īpašā veidā konferencē kalpos arī Kristīne Maže, Gita Medne, Lienīte Bēmera, Kristina Bardill, Estere Petrenko, Baiba Ozolinkēviča u.c. Tāpat arī mēs katra varēsim sniegt un saņemt iedrošinājumu, lūgšanas un rast iespējas tālākām attiecībām un sadarbībai.

Uz konferenci tiek aicinātas sievietes no dažādām draudzēm, organizācijām, uzņēmumiem, valsts sektora un citām sfērām, tāpēc mēs ar prieku sagaidām jaunas iepazīšanās un iespēju uzklausīt dažādas sieviešu dzīves pieredzes.

Vēl bez Šellijas uzrunām un savstarpējām sarunām konferencē pielūgsim Dievu, tiksimies interešu grupās un svinēsim sievišķību un Dieva klātbūtni.

Konferences norises vieta: Pestīšanas Armijas telpās, Rīgā, Bruņinieku ielā 10A.

8. martā reģistrācija no plkst. 17.30
9. martā sākums plkst. 9.00

Dalības maksa: Ls 10 (iekļautas kafijas pauzes).

Reģistrācija konferencei līdz 28. februārim, piesakoties pa e-pastu vineta.zale@partneri.lv vai pa tālruni 29481892.

Konferences oficiālā mājas lapa

Dalības maksu, lūdzu, ieskaitiet nodibinājuma ”Partneri” kontā:
nodibinājums ”Partneri”,
reģ. Nr. 40008041755
Banka: AS Swedbank
Konts: LV69 HABA 0551 0347 5028 6
Konferenci rīko nodibinājums ”Partneri”


Drukāt

: