Seminārs tiem, kas dzīvo vieni

15.05.2011.
2011. gada 24. - 27. maijs, 18 00- 21 00, Rīgas Starptautiskais Bībeles Institūts, Mārupes iela 16, Rīga.

Esiet laipni gaidīti - ja esat šķīrušies, neprecējušies, atraitņi, vientuļie vecāki vai arī tie, kam interesē labāk izprast cilvēkus, kuri dzīvo vieni. Dr. med. Cristina Heierli lic.phil., Christina Bardill un Lotti Schum  mācīs no Bībeles, dalīsies pieredzē ar psiholoģijas zināšanām, kā arī ar savu personīgo pieredzi.

Temati: Dzīves vienatnē vēsturiskais un sociālais konteksts, pilnvērtīga dzīve un seksualitāte, atraitnība, kā atrast dzīves piepildījumu, sakārtotas attiecības, sērošanas process.
(Šis seminārs nesniegs atbildes uz jautājumiem par to, kā audzināt bērnus nepilnā ģimenē.)
Dalības maksa: brīvprātīgs ziedojums Ls 2.00 apmērā segs izdales materiālu izmaksas.
Pieteikšanās līdz 2011.g. 20.maijam, RSBI, lūdzu zvanīt  Solvitai Jakobsonei: 27014222,
vai sūtīt e-pastu solvita.j@inbox.lv, norādīt:
1) vārdu un uzvārdu,
2) ģimenes stāvokli  
3) vecumu
4) telefona numuru

Dzīvei vienatnē bez partnera var būt dažādi iemesli. Dzīves biedra nāve vai šķiršanās ir daži no tiem. Ir cilvēki, kuri kaut kāda iemesla pēc, nav precējušies.  Lai arī ceļi uz dzīvi vienatnē ir ļoti dažādi, daži no šādas dzīves izaicinājumiem un piepildījumiem sievietēm un vīriešiem ir līdzīgi. Neprecējies cilvēks bieži var justies neatbilstoši novērtēts sabiedrībā, darbā, draudzē. Dzīve laulībā, kopā ar partneri tiek uzskatīta par vērtīgāku un vēlamāku. Taču, dzīve vienam, bet dziļās attiecībās ar Dievu, mūsu radītāju var sniegt mums piepildītu dzīvi un sakārtotas attiecības.

Dr. med. Cristina Heierli
ir dzimusi 1958.gadā Dienvidamerikā. Kopš 1994.gada viņa strādā par psihoterapeiti Kristīgajā Centrā Bernē, Šveicē. Kā neprecējusies profesionāle viņa sadarbojas ar daudziem cilvēkiem, kuri sastopas ar dažādām dzīves grūtībām un situācijām. Viņa ir ieguvusi lielu profesionālu pieredzi un izveidojusi bibliski pamatotu mācību jautājumos par dzīvi vienatnē, kā arī citiem kristīgās padomdošanas aspektiem.

Lic. phil. Christina Bardill jau deviņus gadus dzīvo Rīgā. Kristina ir neprecējusies. Viņa ir strādājusi Šveicē par kristīgo padomdevēju padomdošanas komandā, kā arī strādājusi rehabilitācijas centrā ar jauniem cilvēkiem. Kristina ir atvērusi Kristīgās Padomdošanas centru Rīgā, Mārupes ielā 16, 3.stāvā. Viņa māca arī attīstības psiholoģiju un kristīgo padomdošanu Rīgas Starptautiskajā Bībeles Institūtā.

Lotti Schum 30 gadus ir kalpojusi plecu pie pleca ar savu vīru mācītāju. 1998. gada augustā viņas vīrs nomira, kā rezultātā viņa bija spiesta pārdzīvot dziļas sērošanas procesu un meklēt jaunu identitāti. Lotti ir māte trim pieaugušiem dēliem, kuriem ir pašiem savas ģimenes  Lotti ir izveidojusi pati savu kalpošanu un iedrošina sievietes dzīvot savu ikdienas dzīvi paļāvībā un kopībā ar Dievu.

Kristina Bardila ir semināra koordinatore. Ja jums ir jautājumi, lūdzu, zvaniet: 26295764
Būsim priecīgas tikties ar jums! 


Drukāt

: