Rīgas Dome aicina!
Labā zvaigzne

02.12.2011.
Aicina pieteikt 2011. gada Labo zvaigzni Rīgā


Trešdien, 23.novembrī startēja Rīgas domes rīkotā akcija ”Piesakiet savu Labo zvaigzni Rīgā 2011!”. Akcijas mērķis – pateikties cilvēkiem vai organizācijām, kuri ārpus saviem darba pienākumiem, brīvprātīgi palīdz līdzcilvēkiem un ar saviem darbiem vai vārdiem padara rīdzinieku ikdienu gaišāku un vieglāku.

Šogad savu ”Labo zvaigzni” var pieteikt, izvēloties kādu no deviņām nominācijām: ”Sirds cilvēks – cerību nesējs”, ”Senioru labdaris”, ”Atbalsts bērniem”, ”Palīgs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām”, ”Zelta mecenāts”, ”Labākais kaimiņš”, ”Vides pilnveidotājs”, ”Cilvēks – pilsētas dzīvnieku draugs” un ”Cilvēks – atbalsts”.

Pieteikumu anketas var aizpildīt elektroniski Rīgas domes interneta vietnē www.riga.lv, var aizpildīt arī rakstveida anketu Apmeklētāju pieņemšanas centros, Rīgas Sociālā dienesta centros, Rīgas dienas centros, to darba laikā. Savu kandidātu var pieteikt arī pa Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas tālruni  8000 5055, vai pa Apmeklētāju pieņemšanas centra bezmaksas tālruni 80 000 800.

”Labās zvaigznes” ieguvējus izvēlēsies speciāla žūrija. Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks jau 2012. gada 6.janvārī, Zvaigznes dienā.

Labās zvaigznes akcija notiek jau astoto gadu pēc kārtas un par to laureātu var kļūt jebkurš, kas nesavtīgi sniedz materiālo vai morālo atbalstu tiem, kam tas ir nepieciešams.

Informāciju sagatavoja: Sergejs Truhanovs, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators, tel.: 67026231, mob.: 29279132

 

Anketa Word formātā

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

 


Drukāt

: