”Progresija”, konference
9. - 12.06.

10.05.2011.
LKSB Baltijas konference
PROGRESIJA
9.-12.jūnijs, Gančauskas

Kas ir progress un vai tas ir vajadzīgs? Kāds ir progresa mērķis, avots un šķēršļi mūsu dzīvēs un mūsu attiecībās ar Dievu. Ko darīt, lai es augtu un attīstītos. Kā to palīdzēt darīt citiem? Šie jautājumi caurvīs rīta uzrunas, seminārus, vakara praktiskās nodarbības, iespējams, arī izklaides un brīvo laiku.  

RUNĀTĀJI

Rīta uzrunas
Tūve Poulsena (Tove Poulsen) - pašlaik kalpo kā "Jaunatnes ar Misiju" (JAM) vadītāja Restenas apmācību centrā Zviedrijā, kas ir daļa no JAM nacionālās un reģionālās vadības komandas, un ir starptautiski atzīta lektore. Tūvei ir Nāciju Universitātes bakalaura grāds komunikāciju zinātnēs un koledžas grāds misijas darbā. Viņa ir pilna laika misionāre JAM kopš 1991. gada. Tūves degsme un vēlme ir redzēt, ka Eiropa "atgriežas mājās" - atklāj no jauna un tad pavairo to Dieva Valstības domāšanu, kas vispirmām kārtām izveidoja Eiropu.
Ar semināru "Sabiedrības pārveidošana, darot par mācekļiem visas tautas" piedalījusies Misijas dienās 2011.

Ievads un nobeigums
Tims Vikers (Tim Vickers) - Daudzus gadus strādājis nekustamo īpašumu kompānijā, tagad ir IFES(International Fellowship of Evangelical Students) Eiropas un Eirāzijas absolventu vadītājs 48 valstīs. Tima degsme ir veidot Kristus mācekļus, kuri paliek un izdzīvo savu ticību arī pēc augstskolu absolvēšanas. Jo: “Absolventi ir nākotne Kristīgai liecībai mūsu valstīs.. vienalga kas viņi ir, ko viņi dara vai kur viņi to dara - audzina bērnus, māca skolās, vada bankas, vai ir prezidenti - viņiem vienmēr būs iespēja turpināt darīt zināmu Kristu sabiedrībai.”

Praktiskās nodarbības, diskusijas: Kā piepildīt Dieva misiju - izklaidējoties un strādājot
Marks Sandbergs - Baltijas Pastorālā institūta un Rīgas Starptautiskā Bībeles institūta pasniedzējs. LKSB absolventi un studenti Marku ir dzirdējuši mācām par mentoringu, apoloģētiku, arī Jaunā Derība ir nozīmīga tēma, bet vislabprātāk Marks runā par Dieva misiju un kā mēs tajā piedalāmies.

Semināri:
Praktiskā žēlsirdība - Ronalds Jēkabsons, Pestīšanas armija
Mentorings - Kaspars Prūsis, LKSB ģenerālsekretārs
Klusie laiki un klausīšanās Dievā - Vēsma Sandberga, BPI
Būt muļķim (par lēmumiem, kas ne vienmēr izskatās gudri pasaules acīs) - CBMC Latvija
Finanses - Raivis Skadiņš, LKSB Nacionālās padomes loceklis, Tilde

Vēl nometnē - slavēšana, laiks lūgšanām, individuālām sarunām, sports, pārgājiens, izklaides...

Neaizmirstiet:

  • Bībeli
  • Ar ko un kur pierakstīt
  • Ja nakšņosiet teltī - guļammaisu un telti, ja nakšņosiet iekštelpās - guļammaisu vai gultasveļu
  • Peldkostīmu (būsim pie Gaujas)
  • Pretodu līdzekli
  • Piemērotas drēbes nakts pārgājienam, sportam un vēsiem vakariem
  • Bērnus - būs bērnu pieskatītāji

Īpaši aicinām:

  • lūgt par šo nometni,
  • iesaistīties praktiski - ja braucat ar mašīnu un jums ir brīvas vietas, paņemiet kādu līdzi,
  • iesaistīties finansiāli - ja jums zināms kāds, ka šo nometni nevar atļauties, atbalstiet sedzot ceļa naudu vai dalības maksu.

Dalības maksa:

22 Ls - ar nakšņošanu mājā
16 Ls - ar nakšņošanu vasaras mājā
10 Ls - ar nakšņošanu teltī (guļammaiss, matracītis un telts jāņem līdzi). Par katru bērnu vecumā no 3-7 gadiem, dzīvojot mājā vai vasaras mājā, jāmaksā 10 Ls, teltī - 5 Ls, Bērniem no 7 gadu vecuma - pilna dalības maksa. Brauciet arī ja nevarat segt pilnu dalības maksu. Meklēsim risinājumus.

 

 


Drukāt

: