”No mīnus uz plus” prezentācija 17.12.

06.12.2011.
Jēzus pie krusta pārvērta cilvēcīgos ”mīnusus” Dieva varenajā ”plusā”. Jēzus uznesa pie krusta mūsu postu, grēku, slimības, naidu, vientulību un atšķirtību - tā vietā dāvājot mums mīlestību, piedošanu, dziedināšanu, brīvību un sadraudzību ar Dievu. /Reinhards Bonke/

Godātie garīgie Tēvi un Mātes, brāļi un māsas, draugi Latvijā!


2013.gadā no 3. augusta līdz 15. septembrim tiks organizēti vērienīgi evanģelizācijas un tautas garīgās pamošanās svētki visā Latvijā, ar noslēguma dievkalpojumu Mežaparka estrādē no 12. līdz 15. septembrim.

Mēs vēlamies Jums izteikt sadarbības piedāvājumu šī projekta īstenošanā!

Projekta ietvaros vēlamies, lai katrā Latvijas novadā, pilsētā un ciemā, ar vietējo draudžu aktīvu piedalīšanos, notiktu evanģelizācijas pasākumi un dievkalpojumi, uz katru adresi visā Latvijā tiktu nosūtīti vai nogādāti īpaši evaņģelizācijas bukleti ” No - uz + ”.
           
Tikai Jēzus Kristus spēj pārvērst mūsu un mūsu valsts mīnusus savos varenojos plusos!

Mēs vēlamies sekot pravietes Deboras piemēram, kas aprakstīts Soģu grāmatā, kad tika izsūtītas vēstules ar aicinājumu iesaistītes un doties kaujā, jo tautā bija apsīkusi garīgā rosme un, tad Tā Kunga tauta gāja kā varoņi, Tā Kunga vadībā (Soģu 5:13) un zemei bija miers četrdesmit gadus (Soģu 5: 31). Mums jādodas cīņā vienotiem, Dieva Gara piepildītiem, lai miers valdītu katrā namā un visā Latvijā kopumā.

Lai uzzinātu vairāk par šo notikumu aicinām Jūs, vai Jūsu draudzes(organizācijas) pārstāvi, sestdien, š. g. 17. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 12.00 piedalīties informatīvā pasākumā ”No mīnus uz plus”, kur dalīsimies redzējumā par šo evaņģelizācijas kampaņu, kā arī iespējām tajā piedalīties.

Pasākums notiks: Rīgā, Ūnijas ielā 99, kristīgā centra ”Labā Vēsts“ mazajā zālē, 17. decembrī, plkst.11.00


Lai Dievs Jūs bagātīgi svētī!
Modris Ozolinkevičs
+371 29726559

 


Drukāt

: