Nepievilieties!

05.06.2013.
Dievs neļaujas apsmieties!

Vieglprātība vai nodevība?

Lielākā daļa mūsu valsts iedzīvotāji sevi uzskata par kristiešiem, tāpēc pamatots ir jautājums, kāpēc tik bieži ignorējam Dieva principus un piedzīvojam vilšanos? Pasaulē ir ļoti daudz tautu, kurām nav sava valsts, bet latviešiem ir. Pirms divdesmit diviem gadiem Dievs mums deva iespēju atgūt zaudēto brīvību, robežas, nacionālo valūtu, himnu, karogu. Diemžēl jāsecina, ka esam ļoti vieglprātīgi rīkojušies ar visu to, ko patiesībā Dievs mums uzdāvināja. Latvija ir pārdota par nodevības grašiem, un tauta dzīvo maldos bez Patiesības atziņas. Tas rada apstākļus, kuros viegli pieņemt svešas mācības un morāles principus.
Kad dzīvojām tā sauktajos treknajos gados, bieži aicināju: ”Mīļie draugi, lūdzu, neņemiet kredītus! Kredīts nav Biblisks princips.” Daudzi neklausīja, bet sekoja ciniskajam reklāmas piedāvājumam - “Kredīts tavam sirdsmieram” un nepamanīja, ka aiz cerībām pilnā solījuma stāv slazda valgs, kas cilvēkus padarīja par bankas vergiem uz daudziem gadiem, varbūt pat uz visu mūžu... Patiesībā, VISI Latvijas iedzīvotāji ir parāda verdzībā, jo 2012. gadā Latvijas kopējais parāds sasniedza jau vairāk nekā 5,6 miljardus latus, un, ja šo aizņēmumu sadala uz visiem iedzīvotājiem, katra iedzīvotāja parāds ir 2500 latu. Gudrais Sālamans saka: “kas aizņemas, kļūst par aizdevēja kalpu.” (Sal. pam. 22:7)

Garīgais aklums jeb gļēvulība?

Labi, nebijām modri un kļūdījāmies finanšu jautājumos, jo ilgus gadus dzīvojām PSRS okupācijā, kur vienīgo pieredzi līzingā varēja gūt trīs litru bankā vai valsts krājkasē. Bet kā ir ar garīgo dzīvi?
Uz Latviju netraucēti brauc Dalailama ar savu svētību. Arī grieķu izcelsmes praviete Vasule latviešu valodā  izdod savus svētos rakstus ar viltus mīlestības vēstulēm no Dieva. Pat uz skolēnu dziesmu svētkiem brauc Tibetas budistu mūki ar saviem padomiem, kā veidod mandalas, kas pamatā ir okultisms. Kā gadsimta projekts tautai tiek piedāvāts “Likteņdārzs”. Šī jaunā tautas svētvieta tiek veidota pēc dzenbudistu priestera un arhitekta projekta. Diemžēl pat kristieši ir gatavi vest akmeņus uz Zaķusalu pie TV ēkas, lai vēlāk tos nogādātu Likteņdārzā, kādas dvēseles piemiņai.
Ļaudis, kam jūs ticat? Dieva Vārds saka, ka dievbijīga dvēsele nonāk pie Dieva. Neviena dvēsele, kas uzticējusies Dievam, neklejo pa pasauli. Dvēselēm nav vajadzīgs “Likteņdārzs”!
Bet labticīgā latviešu tauta veido dārzu, kur  sešsimt tūkstoši dvēseļu varētu rast patvērumu koku zaros un plaukstošajās puķēs. Tāda ir šī projekta sākotnējā koncepcija.  Vai jūs zināt, ka šī dārza centrā tiks nolikts ziedojumu jeb upuru akmens kā altāris, uz kura varēs likt sveces, puķes un ziedojumus?

Plašāks raksta izklāsts Word formātā.

Plašāks raksta izklāsts PDF formātā.

Tālivaldis Tālbergs

Latvijas Kristīgā radio prezidents


Drukāt

: