”Morālā revolūcija”
grāmata

14.04.2011.
Ziņa no izdevēju un izdevniecību grupas.

 

Seksuālās šķīstības nevainīgumu ir samaitājusi pasaule, un reliģiskie farizeji to ir iznīcinājuši. Laika gaitā seksuālo plēsoņu un pornogrāfijas darboņu uzbrukumi ir sagrozījuši mūsu paaudzes domāšanu.
Visapkārt cilvēki cīnās, lai atbrīvotos no šīs briesmīgās verdzības. Morālā revolūcija ir kas vairāk nekā grāmata; tā ir manifests, kas mainīs mūsu laiku seksuālās paradigmas, lai planēta varētu brīvi cildināt jaunavību un atkal atjaunot atbildīgu mīlestību. Šī grāmata jūs satricinās!

 

Par grāmatas autoriem

Kriss Valotons (Kris Vallotton) ir vairāku grāmatu autors, tostarp "Ķēniņa bērnu brīnumainā dzīve", kas iznākusi arī latviešu valodā, kā arī labi pazīstams starptautisku konferenču lektors. Kriss ir kustības "Morālā revolūcija" (Moral Revolution) dibinātājs un prezidents. Viņš ir arī Bēteles draudzes vadītājs un viens no Bēteles Pārdabiskās kalpošanas skolas līdzdibinātājiem (Redinga, Kalifornijas štats, ASV). Kriss ir 35 gadus laimīgi precējies ar Ketiju. Viņiem ir četri pieauguši bērni un astoņi mazbērni.

Džeisons Valotons (Jason Vallotton) ir viens no kustības "Morālā revolūcija" (Moral Revolution) dibinātājiem. Viņš arī pārrauga un konsultē vairāk nekā 1200 Bēteles Pārdabiskās kalpošanas skolas pilna laika studentu. Viņš ir pārliecināts seksuālās šķīstības atjaunošanas aizstāvis, tāpēc daudzviet lasa lekcijas par morāles jautājumiem. Džeisons ir brīnišķīgs tēvs trim bērniem: Elijam (Elijah), Rili (Rilie) un Evanam (Evan).

 

 


Drukāt

: