Misijas Dienas 2018 – PĀRI ROBEŽĀM

21.03.2018.
Misijas Dienas 2018 – PĀRI ROBEŽĀM

 

19. – 21. aprīlis, Rīgas Mateja draudze, Matīsa iela 50b, Rīga.

 

„Cik mīlīgi ir kalnos prieka vēstneša soļi, kas vēstī mieru, atnes labas ziņas un sludina pestīšanu, kas saka Ciānai: tavs Dievs ir ķēniņš!” /Jesajas 52:7/

 

Misijas Dienas jau vairāk kā 10 gadus pulcina dedzīgus kristiešus, lai informētu par vajadzībām pasaulē, lai palīdzētu iesaistīties misijas darbā un lai iedrošinātu uzsākt misiju savā draudzē un apkaimē.

Šogad konference „Pāri robežām” aicina Tevi pievienoties un uzzināt par latviešu veikto misijas darbu tēvzemē un citviet. Vēlamies Tevi izaicināt lauzt pastāvošos stereotipus un uzzināt, cik dažāda ir misija un, ka tajā var darboties ikviens.

 

 

Programma:

Ceturtdien (19.aprīlī) 19:00 koncerts ar Patrik Brandes (NL/UK) un grupu (- ieeja brīva)

Piektdien, sestdien – lekcijas ar Pīteru Iļjinu, izvēles lekcijas, praktiskais pielietojums, organizāciju izstāde, pielūgsmes vakars.

 

Lekciju tēmas:

Misijas braucieni

Evaņģēlija sludināšana ierobežotas piekļuves valstīs

Darbs ar jauniešiem

Misijas darbs kalpojot ar savām dotībām

Praktiski padomi dodoties/uzsākot misijas gaitas

Misijas darbs Tuvajos Austrumos

Latvijas misijas vēsture

 

Šogad konferencē viesosies Pīters Iļjins (ASV). Viņš daudzus gadus ir bijis kristīgās organizācijas „Jaunatne ar Misiju” (JAM) vadītājs Ziemeļamerikā. Latvijai ir īpaša vieta Pītera sirdī. Kopš 1989. gada viņš ceļo uz Latviju vismaz vienreiz gadā un sniedz atbalstu ar apmācību, iedrošinājumu un cita veida palīdzību. Viņš ir iedvesmojis daudzus līderus un jaunus cilvēkus, palīdzējis uzsākt JAM Latvijā, Ukrainā un Krievijā.

Stāstot par sava tēva apbrīnojamo dzīvi, kas ir pierakstīta arī viņa grāmatā „No vistālākajiem nostūriem”, Pīters runā par rakstura principiem, Dieva dabu un ceļiem, vadību, piedošanu un Dieva darbu caur Viņa cilvēkiem pasaules tautās.

 

Vairāk lasi: www.misijasdienas.lv

Reģistrācija: http://ej.uz/pari_robezam

Lūdzam savu reģistrāciu veikt līdz 15.aprīlim!

 

 

Dalības maksa:

20. un 21. aprīlī

Apmeklējot abas dienas 20 EUR

Viena diena 12 EUR

Vakars (no 17:00) 5 EUR

*Dalības maksā iekļautas ēdienreizes un izdales materiāli.

 

Pieteikšanās un cita informācija: www.misijasdienas.lv

 

Rīko: Nodibinājums „Partneri”/Bridge builders International

Sadarbībā ar: Jaunatne ar Misiju, Agape Latvija, Baltic Global Initiative, Nometne uz Riteņiem, Latvijas Bībeles centrs, Alpha kurss, Circuit Ryder Rock, Rīgas Mateja draudze.


Drukāt

: