Lūgšanu nakts ”7:7” 10.02.12

21.01.2012.
Lūgšanu nakts ”7:7”

”Lūdziet, tad jums taps dots” /Mateja 7:7/

Lūgšanu nakts ”7:7” ir starpkonfesionāls pasākums visiem kristiešiem, kuri
meklē Dieva vaigu.

Pasākums notiks 10. februārī, no plkst. 21:00 līdz pat rītam un norises vieta būs Jelgavā, Rūpniecības ielā 1a (250 m no stacijas).

Lai iepazītu un tuvotos Dievam, ir jāatliek sava ikdienas steiga, pienākumi un darbi un jāattīsta savas personīgās attiecības ar Kristu. Vislabākais veids, kā to darīt ir pielūgsmē un lūgšanās. Šodien Dievs meklē cilvēkus, kuri gatavi sevi nodot lūgšanu dzīvei un veltīt laiku Dieva iepazīšanai.

Mēs būsim tik stipri kristieši, cik šķīsta un patiesa būs mūsu lūgšanu dzīve, tāpēc aicinām Dieva bērnus meklēt dziļākas attiecības ar visdārgāko - Svēto Garu. Šajā lūgšanu naktī kalpos Dieva svaidīti kalpi no dažādām draudzēm.

Ozolnieku Vasarsvētku draudzes ”Ticības Spēks” Lūgšanu Kalpošanas vadītājs Artūrs Rižeščonoks, sagatavota komanda un pārstāvji, mācītāja Gunta Matjuhova, Bauskas Vasarsvētku draudzes ”Jaunā Dzīve” slavētāja Agnese Erharte un Jelgavas krievu baptistu draudzes mūziķis Marks Markēvičs.

Programmā iekļauta: slavēšana un pielūgsme, Dieva vaiga meklēšana, svaidīts Dieva vārds, liecības, lūgšanu stacijas, klusais laiks ar Dievu, aizlūgšanas par vajadzībām un sadraudzība.

Papildus informācija: + 371 27013503
pentakostlk@gmail.com
www.ticibasspeks.lv

 


Drukāt

: