LEA Rekomendē - Videokonference Rīgā
11. - 12.11.

26.10.2011.
Tims Kellers, Bono, Bils Haibelss, Džeks Velčs, Džims Kolinss
un citi izcili vadītāji runās videokonferencē Rīgā

Rīga, 11. - 12. novembris

Pārmaiņas sabiedrībā sākas ar pārmaiņām tās vadītājos. Kādas pārmaiņas ir nepieciešamas jūsu uzņēmumā, draudzē ? Kas tās aizsāks un turpinās? Cik svarīgi ir būt efektīvam vadītājam laikā, kad Latvija cīnās ar ekonomiskās, politiskās, sociālās un garīgās dzīves izaicinājumiem? Ja Jūs apzināties sevi kā vadītāju, kuru interesē personīgā izaugsme un jūsu uzņēmuma vai draudzes veiksmīga attīstība, tad Global Leadership Summit rīkotā konference ir domāta Jums.

GLS ir starptautiska kustība, kas mobilizē dažādus pasaules līmeņa vadības speciālistus, lai tie apmācītu, iedrošinātu, dalītos pieredzē un izaicinātu ikvienu vadītāju. GLS video konferences ik gadu notiek vairāk nekā 70 pasaules valstīs, un šogad pirmo reizi arī Latvijā. Pērn GLS konferenci Tallinā apmeklēja vairāki Latvijas draudžu mācītāji un kalpošanas nozaru vadītāji. Viņu teiktais par šo konferenci:

Agris Ozolinkēvičs, Jelgavas Vasarassvētku draudzes mācītājs: Ļoti profesionāla, augsta līmeņa vadības konference. Motivējoša, iedvesmojoša un reāli praktiska. Iesaku ikvienam mācītājam, līderim un vadītājam, kuru interesē personīgā izaugsme un draudzes vai uzņēmuma veiksmīga attīstība.

Edgars Mažis, Āgenskalna baptistu draudzes mācītājs: GLS ir iespēja ikvienam mācīties no pasaulē atzītiem līderiem par to, kā vadīt labāk un efektīvāk. Bija iedrošinoši dzirdēt citu vadītāju pieredzi un apzināties, ka vadītājs nekad nav pilnīgs – vienmēr ir jāmācās un jāiet vienu soli tālāk. Veselīga mācība, iedrošinoša gaisotne, sadraudzība ar citiem vadītājiem. Jāpiedalās.

Gita Medne, Latvijas Apvienotās Metodistu baznīcas superintendente: GLS dalībnieki gūs jaunas idejas, un no jauna tiks iedzīvinātas labās idejas, kas līdz šim nav nesušas augļus. Šī ir reta iespēja dzirdēt no vislabākajiem savas jomas speciālistiem. Tā daudziem dos iespēju atrast kopsaucēju tālākām diskusijām, lai plānotu, kā šīs idejas īstenot savās dzīves un darba vietās.

Rinalds Grants, Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes mācītājs: Bila Haibla organizētie vadītāju samiti ir ļoti iedrošinoši, iedvesmojoši un motivējoši – turklāt, tas notiek visaugstākajā profesionālajā līmenī. Šī ir pirmā reize, kad šāds samits notiek Latvijā – tā ir iespēja, ko ir vērts izmantot.

Izmantojiet iespēju reģistrēties konferencei par pazeminātu dalības maksu līdz septembra beigām!

Pieteikšanās un vairāk informācijas par konferenci: www.glslatvija.lv
vai pa tālruni         
+371 67284452
+371 29368831      
glslatvija@gmail.com


Drukāt

: