Laiks pielūgt 4

01.05.2012.
Izdots pielūgsmes mūzikas albums ”Laiks Pielūgt 4”
Aprīļa sākumā pie klausītājiem nonācis jauns mūzikas albums ”Laiks Pielūgt 4”. Tajā iekļautas 15 pielūgsmes dziesmas, kas tika ierakstītas slavas un pielūgsmes vakarā Rīgas Mateja baznīcā 2011. gada 24.septembrī.
Šoreiz Laiks Pielūgt albuma tapšanā piedalījušies gan jauni pielūgsmes vadītāji – Valdis Dvorovs, Pēteris Tīss, Elizabete Dravniece, Arta Millere un Anna Dravniece, gan Lība Ēce-Kalniņa, Āgenskalna draudzes Slavas un pielūgsmes grupa un Māris Dravnieks, kuri līdzdarbojušies arī iepriekšējo sērijas “Laiks pielūgt” albumu tapšanā.

Albumu CD formātā var iegādāties:

  • Kristīgās literatūras veikalā ”Amnis” (Lāčplēša ielā 37, Rīgā)
  • Kristīgās literatūras veikalā ”Labā vēsts” (Ūnijas ielā 99, Rīgā)
  • Rīgas Mateja baptistu draudzē (Matīsa ielā 50b, Rīgā)
  • Āgenskalna baptistu draudzē (Mārupes ielā 14, Rīgā)
  • Kristiešu draudzē ”Prieka Vēsts” (Bērzaunes iela 6, Rīgā)

Albumu MP3 formātā var iegādāties www.maranathamusic.lv

 

Iepazīties ar albumā iekļautajām dziesmām un noklausīties dziesmu fragmentus iespējams Laiks Pielūgt mājas lapā www.laikspielugt.lv

 

Mūzikas izlašu sērija ”Laiks Pielūgt” sniedz ieskatu aktuālajā Latvijas kristīgajās draudzēs skanošajā pielūgsmes mūzikā un ir iecerēta kā ikdienas stiprinājums kristiešiem. Tajā ietvertā mūzika aicina ikvienu kristieti slavēt un pielūgt Dievu ar visu savu dzīvi un vienmēr vērsties pie uzticamā, mīlošā un pilnīgā Radītāja un Glābēja.

Pirmais albums sērijā ”Laiks Pielūgt” iznāca 2007.gada janvārī, otrais pie klausītājiem nonāca 2008.gada maijā, savukārt trešais albums tika izdots 2010.gadā.

 

Albumu sēriju izdod SIA ”AGENCY MORE THAN”
CD vairumtirdzniecība - SIA ”AGENCY MORE THAN”
+371 67815353
+371 29477422

Papildus informācija: www.laikspielugt.lv
Dzintars Pauzers,
+371 29477422

 


Drukāt

: