Diena informē
”Labo darbu nedēļa”

17.10.2011.
Iesaistieties Labo darbu nedēļā!

No 19. līdz 25.oktobrim Latvijā tiks atzīmēta Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā.

«Ar Labo darbu nedēļu vēlamies mudināt sabiedrību labiem darbiem, parādīt, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga grūtākos brīžos. Ir pienācis laiks, kad katram jāatmet savs egoisms un jāvirzās augšup kopīgiem spēkiem!» labo darbu ideju skaidro Ilze Skuja, akcijas līdzautore un labdarības organizācijas palīdzēsim.lv direktore.

Labo darbu nedēļas laikā pastiprināta uzmanība tiks pievērsta palīdzībai, kuras sniegšana iespējama bez liela finansiālā ieguldījuma.

Lūgumus pēc palīdzības varēs sūtīt arī uz e-pasta adresi: labie_darbi@palidzesim.lv

«Latvijā ir ļoti atsaucīgi cilvēki, kas, uzzinot par nepieciešamību palīdzēt, ilgi nešaubās. Diemžēl arvien mazāk paliek to, kuriem ir iespējas sniegt finansiālu atbalstu. Tādēļ šīs nedēļas laikā vēlamies aktualizēt palīdzību, kuras sniegšana iespējama bez lieliem naudas līdzekļiem. Tas var būt visvienkāršākais  darbs, pašsaprotama lieta - palīdzēt kādam vecam cilvēkam aiznest pirkumus, pabarot sētas kaķi, palīdzēt kādai kaimiņos dzīvojošai trūcīgai ģimenei, dāvinot mantas, kas jums vairs nav vajadzīgas. Tas no mums neprasa daudz, bet sniedz būtisku atbalstu kādam citam,» skaidro Egils Trumpe, akcijas līdzautoru Amigo pārstāvis.

Labo darbu nedēļā cilvēki tiks informēti par tiem, kam nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Par to regulāri varēs uzzināt gan Palīdzēsim.lv mājas lapā (www.palidzesim.lv), gan Amigo blogā (amigo.lv), gan portālā draugiem.lv.

Labo darbu nedēļas noslēgumā akcijas organizatori kopā ar ģimenēm, kurām līdz šim ir sniegta palīdzība, dosies uz Bērnu sociālās aprūpes centru Rīga, lai palīdzētu sakopšanas un atjaunošanas darbos.

Labo darbu nedēļā aktīvi iesaistās arī Bauskas un Iecavas sociālie dienesti, kas līdz šim veiksmīgi sadarbojušies ar labdarības organizāciju palīdzēsim.lv. Atzīmējot Labo darbu nedēļu, 24.oktobrī tiek rīkoti sakopšanas darbi Bauskas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē Pasaulīte.

Arī citi sociālie dienesti un labdarības organizācijas tiek aicinātas pievienoties Labo darbu nedēļas idejai un šīs nedēļas ietvaros rīkot kādu īpašu labo darbu.

Labo darbu nedēļas idejas autori un organizatori: labdarības organizācija palīdzēsim.lv un mobilo sakaru karte Amigo.

 


Drukāt

: