Labas gribas manifests

16.02.2012.
No otrdienas, 14.februāra, Valsts prezidenta kancelejā ir iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam parakstīties zem Labas gribas manifesta darba dienās no 9.00 līdz 17.00. Saistībā ar iedzīvotāju lielo interesi Valsts prezidenta kancelejā būs iespējams parakstīties arī šajās brīvdienās, 18. un 19.februārī, no plkst. 9.00 līdz 15.00.

Valsts prezidenta kanceleja ir nodevusi Latvijas Pašvaldību savienības rīcībā visu nepieciešamo dokumentāciju, lai visās Latvijas pašvaldībās varētu notikt iedzīvotāju parakstīšanās. Tādēļ Valsts prezidenta kanceleja aicina iedzīvotājus, kas vēlas parakstīties zem manifesta, vērsties savā tuvākajā pašvaldībā.

Otrdien manifestu parakstījušas arī vairākas sabiedrībā pazīstamas personas - Georgs Andrejevs, Mārcis Auziņš, Gundars Āboliņš, Vjačeslavs Dombrovskis, Juris Ekmanis, Oskars Gerts, Viktors Hausmanis, Tālavs Jundzis, Ivars Knēts, Rihards Kozlovskis, Ivars Lācis, Baiba Rivža, Ojārs Spārītis, Edmunds Sprūdžs, Jānis Streičs un Valdis Zatlers.

Kā pirmie manifestu 13.februārī parakstīja Daiga Bērziņa, Varis Brasla, Daina Bruņiniece, Mihails Gruzdovs, Jānis Jubalts, Renārs Kaupers, Pēteris Kļava, Marina Kosteņecka, Ilmārs Latkovskis, Māris Mihelsons, Marija Naumova, Gļebs Panteļejevs, Māris Saukāns, Jānis Stradiņš un Ingars Viļums.

Labas gribas manifests
PDF formāts.

Manifesta idejas aizsākums ir tēzes, kuras Juris Rubenis iesniedza Valsts prezidentam un Saeimas Sabiedrības saliedētības komisijai Rīgas pilī 2012.gada 7.februārī diskusijas Garīgā dimensija un politika laikā. Valsts prezidents, konsultējoties ar tēžu autoru un Saeimas komisijas vadītāju Ilmāru Latkovski, pieņēma lēmumu uzrunāt atsevišķus sabiedrībā pazīstamus cilvēkus ar aicinājumu parakstīt manifestu.

 


Drukāt

: