Ko nozīmē ”Cieņas kultūra”?
preses relīze

06.06.2012.
Š.g. 31.maijā, pl.12.00, Rīgas domes galvenajā ēkā (Rātslaukums 1), lielajā sēžu zālē notika īpaša tikšanās par rīdziniekiem aktuālu tēmu ”Cieņas kultūra”. Kas ir cieņa? Vai mēs cienam? Vai mūs ciena? Vai cieņa ir tas pats, kas mīlestība? Cik svarīga ir ”cieņas kultūra” un kā tā ietekmē manu personīgo dzīvi? Seminārs bija atvērts un klausīties varēja nākt ikviens Rīgas pilsētas iedzīvotājs. Uz tikšanos bija atnākuši Rīgas domes deputāti, darbinieki, uzņēmēji un citi iedzīvotāji, kopā kādi 80 klausītāju. Tikšanās laikā bija nodrošināts tulkojums uz latviešu un krievu valodu.

Pasākumu atklāja Ainārs Baštiks, Rīgas domes vicemēra Andra Amerika padomnieks garīgajos jautājumos un Inga Ziņģe-Pupiņa, LEA viceprezidente.

Atnācējus uzrunāja pasaulē atzīts un iecienīts lektors, dažādu vadības komandas trenneris un konsultants, grāmatas ”Cieņas kultūra” autors, mācītājs Denijs Silks (Danny Li Silk), kā arī starptautisks lektors, starptautiskas skolas dibinātājs (ASV, Redinga), kustības par dzīvību dibinātājs un 8 grāmatu, t.sk., ”Ķēniņu bērnu brīnumainā dzīve”, ”Morālā revolūcija” autors, mācītājs Kriss Valotons (Kris Vallotton).  
Tikšanās laikā dzirdējām daudz labu atziņu, personisku dzīves stāstu un reālus dzīves piemērus. Nobeigumā ikviens varēja uzdot lektoriem sev interesējošus jautājumus. Kāds klausītājs jautāja, kad mums būs iespēja atkal satikt lektorus, lai dzirdētu viņu pārdomas par citām tēmam un citām pamatvērtībām katra cilvēka dzīvē. Ceram, ka tas notiks drīz!

Informāciju sagatvoja:
Projekta vadītāja
Inga Ziņģe-Pupiņa
+371 26464348

 


Drukāt

: