”Jauna slavas dziesma” koncerts Liepājā 19.05.

11.05.2012.
Projekta „Jauna slavas dziesma” pielūgsmes koncerts Liepājā 19.maijā
Liepājas Nāceretes baptistu draudzē, Raiņa ielā 36

No plkst. 14:00 - 17:00 dziesmu izvērtēšanas darbnīca. No plkst. 18:00 koncerts.

PĒDĒJAIS ŠĪ PROJEKTA KONCERTS ŠOGAD!


Vairāki Latvijas mūziķi vienojušies kopīgā starpkonfesionālā projektā "Jauna slavas dziesma", kurā jau ir ierakstītas 11 jaunas dziesmas, kā arī tiek meklētas vēl citas līdz šim nekur neierakstītas slavas un pielūgsmes dziesmas.

Jau sākot ar martu, projekts "Jauna slavas dziesma" viesosojas astoņās Latvijas pilsētās ar mērķi satikt vietējo draudžu muzikālos talantus un kopā ar tiem atrast jaunas pielūgsmes dziesmas. Kā sola projekta organizatori, šīs atrastās jaunās dziesmas jau vasaras beigās tiks ierakstītas profesionālu mūziķu sastāvā. Tas Latvijas draudžu muzikālajā kalpošanā iesaistītajiem pavērs iespēju papildināt muzikālās izvēles klāstu, kā arī dos iespēju sevi plašāk pieteikt jauniem talantiem. Jaunās dziesmas tiks ietvertas projekta slavas un pielūgsmes grupu muzikālajā bankā.

Koncertos skanēs arī jau pērn ierakstītās dziesmas, kuras šobrīd jau ir pieejamas izvērtēšanai. "To var izdarīt youtube.com kanālā Jauna slavas dziesma. Ja kādam patīk, tad droši var tās izmantot savas draudzes slavas un pielūgsmes grupās. Galvenā doma ir radīt izvēli - katrs paņems no visa mūsu veikuma to, kas katrai draudzei ir visatbilstošāks," par projekta nozīmi portālam Maranathamusic.lv stāsta tā autors un iniciators Andris Lanka.


Seko mums: 

draugiem.lv

Facebook

jaunaslavasdziesma

 

 


Drukāt

: