”Īsta Mīlestība Gaida”
salidojums Ogrē 29.04-01.05.2011

15.04.2011.
Biedrība “Īsta Mīlestība Gaida” aicina uz salidojumu Ogrē

No 29. aprīļa līdz 1. maijam Ogrē notiks devītais jauniešu salidojums “Īsta Mīlestība Gaida”. Šī gada salidojuma moto ir “Tu flirtē vai filtrē?”, un tā ietvaros notiks lekcijas un diskusijas par puišu un meiteņu attiecībām.

Ik gadus salidojumā piedalās vidēji 120 jaunieši, lai klausītos lekcijas un diskutētu par puišu un meiteņu attiecību problēmjautājumiem. “Tu flirtē vai filtrē? - Tas ir jautājums par informācijas ietekmi uz jauniešiem, - gan tiem, kas netic Dievam, gan tiem, kas tic un ir uzauguši kristīgās ģimenēs,” skaidro Dainis Pandars, biedrības “Īsta Mīlestība Gaida” vadītājs. „Ietekme nāk gan no klasesbiedriem, gan TV, gan vecākiem un pieaugušajiem. Tieši tāpēc, ka visapkārt ir tik daudz pretrunīgas informācijas, jauniešiem šodien ir jādod iespēja pašiem izvērtēt, uz kāda pamata viņi veido savu dzīvi. Un vai tie ir principi, kas viņus nepievils un aizvedīs pie galvenā attiecību mērķa – laimīgas laulības dzīves,” stāsta D. Pandars.

3 dienu laikā jauniešiem būs iespēja pārdomāt, kāda ir informācijas ietekme uz mūsu dzīvi; vai tie principi, kas vada mūsu dzīvi, ir tas, ko patiesībā vēlamies; kā arī pārrunāt mazajās grupās galvenās atziņas ar domubiedriem. Bez izglītojošās daļas, jauniešiem būs iespējams baudīt aktivitātes brīvā dabā, pildīt radošus uzdevumus un dzirdēt pielūgsmes mūziku. Lai padarītu lekciju piedāvājumu aktuālu, ikvienam tiks piedāvātas izvēles nodarbības jeb workshop par tēmām “Kāpēc gaidīt?”, “Seksualitāte un veselība”, kā arī “Cīņa par mūsu smadzenēm”.

Salidojumā aicināts piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 14-25+ gadiem. Dalība iespējama tikai iepriekš reģistrējoties: www.istamilestibagaida.lv. Salidojums notiks notiks no 29. aprīļa – 1. maijam Ogrē, Meža prospektā 14. Sākums: 29.aprīlī plkst. 17:00 (reģistrācija), 18:00 (atklāšana).

Papildus informācija: www.istamilestibagaida.lv

 


Drukāt

: