Iedraudzējies ar Dievu 2013, Ogre

15.07.2013.
Jau 7 gadu Ogres pilsētas bērni iepazīst Bībeli!
Aizvadītas divas lieliskas nedēļas no 1. līdz 12. jūlijam Starpkonfesionālas bērnu vasaras Bībeles skolā ”Iedraudzējies ar Dievu” un kalpotājiem no ASV Tenesijas štata. Šajā laikā Ogres pilsētas bērni varēja dzirdēt aizraujošus stāstus no Bībeles, spēlēt interesantas spēles, iegūt jaunus draugus, izlasīt Marka evaņģēliju, saņemt atbildes uz daudzajiem jautājumiem un baudīt gardas pusdienas.
Mācības notika latviešu un krievu valodās, nodrošinājām arī ar tulkojumu no angļu valodas. Divu nedēļu laikā reģistrējās 136 bērni. Kalpoja 35 cilvēku liela komanda no 6 dažādām draudzēm un vēl divas atbalstīja citos veidos.
Bībeles patiesības bērniem mācīja profesionāli Bībeles stundu pasniedzēji, kuri kopā ar bērniem devās vēsturiskos ceļojumos pa Bībeles stāstiem, teātros un spēlēs. Tas bija aizraujošs ceļojums Dieva mīlestības pasaulē! Katram bērnam tika dota iespēja ieaicināt Jēzu Kristu, kā Glābēju savā dzīvē, ko daudzi arī darīja.
Otrajā nedēļā bērniem kalpoja lieliska komanda No ASV Tenesijas štata mācītāja dok. Gale R. Hartley vadībā. Bērni tika vesti interesantā ceļojumā caur visam Marka evaņģēlijam, to klausoties, lasot līdzi un izspēlējot teātra veidā. Tas bija lieliski! Tā, kā galvenais mērķis bija stāstīt par Dieva mīlestību, tad centāmies, lai katrs bērns šajā laikā justos mīlēts un īpašs.
Kā dzirdējām no bērnu teiktā, tad viņi vēlējās, lai Bībeles skola turpinās visu vasaru. To arī bērniem piedāvājam. Katru pirmdienu un trešdienu no pl. 17.00 līdz 19.00, bērni turpina mācīties Bībeles skolā Ogrē, Brīvības ielā 30, kur veidojas Starpkonfesionāls bērnu un jauniešu Centrs. Tur turpina kalpot profesionāli pasniedzēji no dažādām konfesijām.
Ikviens bērns ir laipni aicināts! Apmeklējums bērniem bija par brīvu, jo finansiālu atbalstu guvām no vietējo draudžu ziedojumiem, sponsoriem un atbalstītājiem. Tādēļ pateicamies kafejnīcām: ”Pūres Beķereja”, ”Zelta Rudens”, ”Senjorita Kukū”, un lielveikalam ”Elvi”. Īpaša pateicība mūsu ikgadējiem atbalstītājiem kafejnīcai ”Niko” un ”Modra Skujiņa Foto”, Vladimiram par banera izgatavošanu. Liela pateicība atbalstītājiem: Picērijām ”Picu Studija” un ”Štoka Pica”, SIA ”Annels”, skaistumkopšanas salonam ”Nai_s Cosmetic”, frizētavām Mālkalnes pr. 9 un ”Lavi”, frizierei Santai Liepiņai, Firmai: ”Nail-s Cosmetiks” un Olgai Zeltiņai, , SIA ”Fazer”, Dainai un Zigurdam Eglītim, SIA ”Apdrukas Darbnīca”.
Pateicība Ogres Evaņģēliskās draudzes saimniecēm, kuras divas nedēļas nodrošināja ar pusdienu maltīti. Izsakām pateicību brīnišķīgajiem tulkiem- Anastasijai no Daugavpils, Uģim un Evitai no Ogres. Pateicība, Ogres Evaņģēliskās draudzes mācītājam Vadimam Kovaļevam un Nadeždai Jukšai par šī projekta organizēšanu un atvēlētajām telpām!
Lielākā pateicība Latvijas Evaņģēliskās Alianses viceprezidentam V.Kovļevam un viņa sievai Alīnai par garīgu un finansiālu atbalstu, jo 7 gadus atpakaļ tieši viņi bija tie, kuri uzsāka šo kalpošanu Ogres pilsētai. Paldies! Bībeles skolas noslēgumā ikviens bērns tika iepriecināts saņemot dāvanu no ”Samaritan's Purse” - ”Vislielākā Dāvana” projekta Latvijā.


Fotogalerija

PALDIES!
VBS vadītāja
Daiga Balcere


Drukāt

: