HM aktivitātes pavasarī

12.04.2012.
History Makers lūgšanas par Latviju

2006.gadā Dievs lika sirdī sākt lūgšanu nometnes ”History Makers”, kurās galvenais uzsvars būtu lūgšana. Tagad vēlreiz Dievs ir skubinājis mūsu sirdis iestāties lūgšanās par visu Latvijas tautu. Varbūt mums nav nepārspējami talanti, liela gudrība vai spēcīga atziņa, taču mūsu sirdis deg, lai redzētu Latviju izmainītu. Tad nu aicinām arī Jūs pievienoties šim projektam.

Projekta apraksts:

No 8.aprīļa līdz 25.augustam aicinām ikvienu piedalīties lūgšanās par Latviju. 20 nedēļu laikā lūgsim par katru Latvijas rajonu un pilsētu. Lūgsim arī konkrēti par katru draudzi Latvijā. Visu Latviju esam sadalījuši 20 daļās, tā lai katru nedēļu lūgtu par citu reģionu. Katru svētdienas vakaru visiem izsūtīsim informāciju uz epastu, ar rajona nosaukumu, pilsētām, draudzēm un īpašajām lūgšanu vajadzībām. Iespēja pieteikties lūgšanu ķēdei ir mājas lapā pray.historymakers.lv

Šajā projektā Jūs varat piedalīties 2 veidos:

 

  • Dalieties. Katru nedēļu lūgsim par kādu Latvijas reģionu. Pirmajā nedēļā lūdzam par Ogres rajonu. Vēlamies lūgt arī par Jūsu draudzi. Aicinu Jūs iesūtīt lūgšanu vajadzības, par ko varam lūgt.
  • Lūdziet. Piedalīties lūgšanās un sākt lūgt par citiem reģioniem un citām draudzēm.

 

Ja vēlaties saņemt iknedēļas lūgšanu vajadzības, tad piesakieties pray.historymakers.lv
Varat nodot iknedēļas lūgšanu vajadzības savas draudzes lūgšanu grupām, tādā veidā noklājot Latviju ar lūgšanām.
 
Viens no projekta mērķiem ir arī izveidot jauniešu vadītāju sadraudzības tīklu. Vēlamies, lai jauniešu vadītāji varētu brīvi dalīties savā pieredzē un veidot draudzīgas attiecības. Tādēļ, ja Jūsu draudzē ir jauniešu vadītājs, tad lūdzam atsūtīt viņa kontaktinformāciju: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un telefona numuru.

Turēsim lūgšanu dārgu mūsu sirdīs! Nepārtrauksim lūgt!
”Lūdziet bez mitēšanās Dievu” /1.Tes 5:17/


History Makers evening: OGRE

Ogrē, Vidus prospektā 15, Ogres Trīsvienības Baptistu draudzes telpās 13. aprīlis, 19:00

Viens vakars Dieva klātbūtnē! Slavēšana, pielūgsme, vārds, aizlūgšanas... Taču atkal tas nav par to, ko mēs darīsim, bet gan par to, KURU mēs vēlamies sastapt šai vakarā! Vienoti ar vienu mērķi un vienu lūgšanu - nāksim sastapt un pielūgt savu Ķēniņu! Nemaz nevar aprakstīt to, ko mēs saigādām! Šoreiz neatklāsim, kas vadīs, kas runās vai kas piedalīsies šai vakarā. Tas nav par to. History Makers nekad nav bijis par cilvēkiem... tas ir kas vairāk! Tad nu nāksim kopā un izbaudīsim šo laiku! Dažādas tautas, dažādas valodas - bet viens mērķis!

 

 

History Makers evening: VENTSPILS
11.maijs 19:00
Ventspils, Platajā iela 13, Ventspils Baptistu draudzes telpās

 

 

History Makers UNITED: Made to GO
Vasaras lielā nometne
22-25.augusts.
info: historymakers.lv

 

Dieva svētības vēlot,
History Makers komanda
+371 28484007
www.historymakers.lv

 

 
Drukāt

: