Global Leadership Summit Latvijā

23.10.2012.
23. un 24. novembrī Rīgā notiks jau otrā Global Leadership Summit (GLS) konference Latvijā, kas visdažādāko jomu vadītājiem piedāvā unikālu iespēju mācīties no pasaules izcilākajiem līderiem. Latvija ir viena no 85 valstīm pasaulē, kurās šogad notiek GLS konferences, kopumā iedvesmojot un apmācot ap 450 000 vietējo vadītāju.

Līdz 20. oktobrim konferencei iespējams pieteikties par samazinātu dalības maksu.

Uz tikšanos konferencē!

Daži 2011. gada konferences apmeklētaji par Global Leadership Summit:

Agnese Megne, Krīzes centra ”Dārdedze” vadītāja:
”Varu apgalvot, ka no visām konferencēm, kādas es jelkad esmu apmeklējusi, GLS ir atstājis visdziļāko un noturīgāko iespaidu. Vēl pusgadu pēc konferences manas kā vadītājas baterijas bija uzlādētas ar jaunām idejām un iedvesmu.”

Aldis Cimermanis, SIA UPPE vadītājs
”Izmantojot GLS konferenci, Dievs ļāva man pieņemt svarīgāko biznesa lēmumu manā dzīvē - rūpēties par savu ģimeni, ko neviens cits manā vietā nedarīs.”

Erberts Bikše, Rīgas Jēzus luterāņu draudzes mācītājs
”Konferencē piedzīvotais palīdz skaidrāk ieraudzīt to, ka Bībeles patiesības un principus ļoti praktiski ir iespējams pielietot ikdienas dzīvē, nepaliekot pusceļā, bet aizsniedzot mērķi.”

Linda Curika
, blogere un gudrasgalvas.lv vadītāja
”Es noteikti iesaku apmeklēt GLS, jo tas būs pasākums, kurš mainīs ja ne Jūsu dzīvi, tad vismaz attieksmi - un ja ne attieksmi, tad noteikti iedrošinās labām pārmaiņām.”

Vairāk: glslatvija.lv
Par konferenci: www.glslatvija.lv

Seko GLS 2012 aktualitātēm arī:
facebook
twitter
Drukāt

: