CBMC semināri 11. - 12.04.

26.03.2013.
Labdien,
 
aicinām pieteikties uz 2 semināriem, ko vadīs augsta līmeņa biznesa un ekonomikas eksperts, Šveices lielākās bankas UBS biznesa attīstības un tirgus analīzes struktūras Wolfsberg ilggadējs vadītājs Prabhu Guptara (UBS kopējie pārvaldītie aktīvi ir 1 triljons EUR jeb 35x vairāk kā visu Latvijas banku aktīvi kopā). Viņš piedalījies arī daudzu starptautisku uzņēmumu vadības kompetenču attīstīšanā darbam jaunos tirgos un sniedzot atbalstu to starptautiskā biznesa paplašināšanā.
 
11. aprīlī,
14:00-17:00 - ”Latvijas biznesa nākotne - cik spoža tā ir?”,
Latvijas biznesa turpmākā attīstība Eiropas un pasaules ekonomikas procesu kontekstā. Atlikušo krīzes faktoru ietekme uz pasaules ekonomikas procesiem un Latviju, nākotnes izaicinājumi un iespējamie attīstības scenāriji, eiro nākotne un biznesa procesi Eiropā, Latvijas iespējas šībrīža globālo pārmaiņu kontekstā.
Auditorija - uzņēmēji, vadītāji, profesionālā auditorija. Maksa - 39Ls.
Vairāk info - INFORMATĪVAJĀ PROSPEKTĀ
 
Reģistrācija - Lattelecom konferenču portālā
 
12.aprīlī,
9:00-13:00 - ”Būt par gaismu un sāli biznesa vidē un ekonomikā”
Kā saglabāt savas vērtības un pieeju, strādājot vidē ar atšķirīgām vai pretējām vērtībām. Ne tikai vieglos laikos, bet īpaši arī saskaroties ar grūtībām un pretestību. Papildus vērtību sniedz lektora dziļā erudīcija un plašais pasaules skatījums, kā arī viņa ticība Jēzum kopš 14 gadu vecuma.
Auditorija - uzņēmēji, vadītāji, profesionāļi, kas par šīm tēmām vēlas uzzināt dziļāk.
Maksa reģistrējoties līdz 27. martam - 20Ls, pēc tam 29Ls.
Papildus info - PIELIKUMĀ,
reģistrācija: info@cbmc.lv vai tel.: +371 29207993.

Sīkāka informācija par semināru PDF formātā

Ar cieņu,
CBMC-Latvija
Andris Ozoliņš
+371 29207993
info@cbmc.lv
www.cbmc.lv


Drukāt

: