CBMC 28-29.03.2011

27.03.2011.
CBMC-Latvija pasākumu programma, 28-29.marts

 

Pirmdiena, 28. marts


18:00-21:30 Sadraudzības un uzņēmēju kalpošanas liecību vakariņas ar Europartners prezidentu Dominique Faessler un CBMC-Finland prezidenti Kristiina Drotár
Aicināti – CBMC-Latvija valde, CBMC Forum grupu dalībnieki (kopā arī ar savām 2. pusītēm).
Būs liecības no Dominique Feasler puses par Dieva darbu biznesa vidē Eiropā un Pasaulē, kādas ir Dieva un kristiešu atbildes šim krīzes laikam, utml. Kristiina dalīsies Somijas pieredzē par lūgšanām arī nacionālā līmenī, kā arī par garīgo cietokšņu un lūgšanu punktu identificēšanu un iestāšanos par tiem.
Vieta – restorāns-kafejnīca - „Gustavs Ābels”, Mežaparkā, Kokneses prospekts 13a.
Dalības maksa (par vakariņām) – 7-8Ls.

 

Otrdiena, 29. marts


8:30-12:00 Apmācības – „Identificēt un uzvarēt garīgos cietokšņus”
Dominique un Francoise Faessler’u vadīts seminārs par iestāšanos garīgajā cīņā, cietokšņu izgaismošanu (organizācijās, personu dzīvēs utml.), kā arī Dieva darbu caur dziedināšanu un atbrīvošanām
Aicināti – CBMC Forum grupu vadītāji un dalībnieki (kopā arī ar savām otrajām pusītēm).
Vieta – Mārupes 16 (ēka blakus Āgenskalna baznīcai), 3. stāvā.
Dalības maksa - 3Ls (par brokastu kafiju/tēju un uzkodām).

 

14:00-17:00 Seminārs „Sieviete – kā auglīgs vīnakoks”
Francoise Feasler un Kristiina Drotar vadīts seminārs uzņēmējām un uzņēmēju sievām par Dieva īpašo aicinājumu sievietēm – un brīnišķo nodomu būt par auglīgiem vīna dārziem.
Aicinātas – sievietes, kas ir aktīvas uzņēmējdarbībā vai profesionālajā vidē, kā arī uzņēmēju un vadītāju sievas, īpaši arī CBMC Forum grupu dalībnieces un dalībnieku sievas.

 

Vieta - Marupes ielā 16 (blakus Āgenskalna baznīcai), 3. stāva zālē.
Maksa – 2 Ls.

 

18:30-21:00 Evaņģelizācijas un liecību vakariņas –
„Spēka avots pārmaiņu laikos – atbalsts, kas nepieviļ”
Dominique Faessler liecība un runa
Kristiina Drotar liecība
Aicināti – visi.
Vieta – restorāns „Barons”, Barona iela 108.
Dalības maksa – 5-10Ls (atkarībā no pasūtītā, iesākumā būs uzkodas 2Ls vērtībā).
Ierašanās no 18:00.

 

Par evaņģelizācijas vakariņām tiks izsūtīts atsevišķs epasts, kuru varēsiet pārsūtīt saviem kontaktiem un uzaicināmajiem cilvēkiem.

 

Vairāk par viesiem

 

Dominique Faessler


Dominique pēc izglītības ir jurists, dzimis 1948. gadā. Strādājis 25 gadus Hoffmann La Roche Pharmaceutical group, sākotnēji mārketinga un pārdošanas, vēlāk uzņēmuma vadības struktūrās. Strādājis Honkongā un dažādās vietās Āzijā, Austrālijā kā izpilddirektors, Baselē kā ģenerāldirektora palīgs, ASV kā padomes loceklis. Vēlāk Cīrihē kā cilvēkresursu directors Givaudan Roure group.
No 2002. gada kalpo kā uzņēmēju organizācijas Europartners prezidents (www.europartners.org). Europartners ir starpkonfesionāls uzņēmēju un profesionāļu organizāciju tīkls, kurā ietilpstošie partneri pārstāv 25 valstis Europā. Dominique ir arī CBMC International starptautiskās vadības komandas loceklis. Dominique ir precējies ar Francoise, viņiem ir 3 bērni.

 

Francoise Faessler


Fransuāze ir Eiropartners prezidenta Doemenika sieva, precējušies jau 35 gadus. Savā profesijā viņa ir modes dizainere ar specializāciju uz sieviešu viesību apģērbiem. Kristiete kopš 1995. gada. 10 gadus kalpojusi kā padomdevēja. Šobrīd viņi kā pāris ceļo pa pasauli, lai mācītu un atbalstītu biznesa līderus.

 

 Kristiina Drotár


Kristiina Drotár ir Somijas CBMC valdes priekšsēdētāja kopš 2005. gada. Līdz tam vairāk kā 30 gadus strādājusi dažādos vadošos amatos reklāmas un mārketinga jomā – gan business-to-business, gan business-to-consumers jomā, strādājot ar mazumtirdzniecību, pasūtījumiem caur pastu, tiešā mārketinga un pārdošanu.
Kristiina bija precējusies 25 gadus, īsi pirms kļūšanas par kristieti šķīrusies. Viņai ir 2 pieauguši dēli.
CBMC Somijā aizsākās 1993. gadā. Šobrīd tajā ir vairāk kā 100 aktīvu biedru, no tām aptuveni 50% sievietes. Daudzi biedri ir uzņēmēji un uzņēmumu vadītāji. Svarīga kalpošanas daļa ir lūgšanas – katru nedēļu notiek vairākas dažādas lūgšanu grupu tikšanās.

 

 


Drukāt

: