BYF lūgšanu un gavēņa diena, 30.03.

15.03.2012.
Baltijas Jauniešu festivāls 30. martā aicina uz Lūgšanu un gavēņa dienu

Baltijas Jauniešu festivāls aicina draudžu ļaudis uz Lūgšanu un gavēņa dienu 30. martā, pulcējoties uz kopīgām aizlūgšanām par jauniešiem Pestīšanas Armijas telpās Rīgā, Bruņinieku ielā 10a no plkst. 15.00 līdz 21.00.

Ar katru dienu tuvojamies Baltijas jauniešu festivālam - notiek semināri un plānošana, tiek drukāti ielūgumi un rezervēti autobusi. Bet mēs zinām, ka svētību un izdošanos visām mūsu pūlēm festivāla rīkošanā var dot vienīgi Dievs - tādēļ esam aicināti vērsties pie Viņa ar lūgšanām un gavēni, lūdzot svētību un vadību gan festivāla organizēšanā, gan norisē. Festivāla Lūgšanu komiteja aicina bīskapus, mācītājus, kalpotājus un draudžu locekļus uz vienotu Lūgšanu un gavēņa dienu 30.martā.

Lūgšanu un gavēņa dienas kopīgajā pasākumā Pestīšanas Armijas telpās klātesošos uzrunās festivāla direktors Viktors Hamms (Billija Grehema Evaņģēliskā asociācija), bīskaps Pāvils Brūvers (LELB Liepājas diecēze) un mācītājs Aleksands Čebotarjovs (draudze ”Labā Vēsts”). Kopīgas lūgšanas vadīs mācītāji un festivāla organizācijas komiteju dalībnieki. Pasākuma programmā paredzēta arī slavēšana kopā ar dažādu konfesiju mūziķiem – tajā piedalīsies Āgenskalna baptistu draudzes slavēšanas grupa,
Ķekavas vasarsvētku draudzes slavēšanas grupa, kā arī katoļu laju apvienības - kopienas ”Effata” slavēšanas grupa.

Par Lūgšanu un gavēņa dienas moto izvēlēta rakstuvieta no Ezras grāmatas Bībelē: ”Un es izsludināju tur gavēni pie Ahavas upes, lai zemotos mūsu Dieva priekšā un izlūgtos no Viņa līdzenu ceļu sev pašiem, mūsu mazajiem bērniem un visai mūsu mantai. Tā mēs gavējām un lūdzām no mūsu Dieva palīdzību šai lietā, un Viņš ļāvās pielūgties” /Ezras 8:21,23/.

9. jūnijā Arēnā Rīga norisināsies Baltijas Jauniešu festivāls - lielākais ticību apliecinošas mūzikas festivāls Baltijā. Festivālu rīko Baltijas valstu baznīcas sadarbībā ar Billija Grehema Evaņģēlisko asociāciju (BGEA), festivāla mērķis - aizsniegt tūkstošiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jauniešu ar Evaņģēlija vēsti jauniešiem saprotamā mūzikas valodā.

Tuvāka informācija:
Jānis Sadovskis,
+371 29296541
+371 66015020
info@byf2012.lv
WWW.BYF2012.LV

 


Drukāt

: