”Bībeles svētki 2011” preses relīze

14.07.2011.
Informācija presei

Šī gada 6. augustā Rīgā Doma laukumā norisināsies Bībeles svētki, kurus rīko Latvijas Evaņģēliskā alianse sadarbībā ar kristīgajām konfesijām Latvijā.
Svētku mērķis ir siprināt kristiešu vienotību starp dažādām konfesijām un draudzēm, aicināt kopējai lūgšanai visus labas gribas cilvēkus par galvaspilsētu un rosināt Bībeles lasīšanu sabiedrībā.

Bībeles svētku ietvaros ir paredzēti pasākumi bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, notiks Bībeļu izstāde, koncerts ar dažādu kristīgo draudžu kora un slavēšanas grupu dalību. Pasākuma viesus uzrunās bīskapi un mācītāji. Bībeles lasījumi un liecības caurvīs visu svētku programmu. Pasākumi norisināsies visas dienas garumā. Oficiālā atklāšana un Svētku kulminācija notiks plkst. 16.30, Doma laukumā.

Bībeles svētki ir garīgs pasākums. Latvijas Evanģēliskā alianse un Bībeles svētku organizētāji uzsver, ka pasākumam nav nekā kopēja ar politiku un ekonomiku. Svētku mērķis ir aicināt ikvienu iepazīt tuvāk Bībeli.

Aicinām visus pievienoties Bībeles svētku svinībām 6. Augustā, sākot no plkst. 10.00 Rīgā Doma laukumā. Sagatavosim sirdis lielās Dieva dāvanas – Bībeles godināšanai.

Bībeles svētku ideja aizsākās Bībeles lasīšanas maratonā.  Pirmais Bībeles lasīšanas maratons norisinājās 1989.gadā Israēlā, Jau 1990.gadā - ASV. Latvijā jau 7..gadu Bībeles lasīšanas maratons notiek Ogrē.
Rīgā Bībeles svētki norisinās 2.gadu pēc kārtas.

Innformāciju sagatavoja
Inga Ziņģe-Pupiņa
Bībeles svētku vadītāja
+371 26464348
lea@lea.lv


Drukāt

: