Bībeles svētki Ogrē 2013, preses relīze

23.09.2013.
Ogres centrā sešas dienas izskan Bībeles vēsts

Aizvadītajos Bībeles svētkos Ogrē no 27. augusta līdz 1. septembrim sešu dienu garumā vietējiem iedzīvotājiem ir bijusi iespēja iepazīt unikālāko grāmatu Bībeli.
Atšķirībā no citiem gadiem, šogad bija iespējams noklausīties arī 11 lekcijas par dažādām Bībeles tēmām, apskatīt Bībeles izstādi, piedalīties sarunu šovā ar mācītājiem, iegādāties garīgu literatūru, tai skaitā arī Bībeles, kā arī apskatīt speciāli izgatavotus kristīgo draudžu informācijas stendus.
Katru dienu Ogres ielās notika evaņģelizācija un garīga satura bukletu dalīšana, kā arī vakaros uz speciāli izgatavotas skatuves pilsētas centrā ieklausīties dziesmās un sludinātājos, kuri stāstīja par Bībelē pausto labo vēsti par Jēzu Kristu.
Īpaša diena bija arī svētku ietvaros organizētā Ģimenes diena, kurā visas dienas garumā bērni dažādās radošās darbnīcās varēja uzzināt par desmit baušļiem, piedalīties dažādas spēlēs un aktivitātēs, klausīties muzikālus priekšnesumus un vērot klaunu izrādi. Pateicoties Latvijas baptistu draudžu savienības projektam „Svētki pilsētā” bija iespēja bērniem iegūt prieku uzpūšamajās atrakcijās un braukt ar kājminamiem kartingiem.
„Uzskatu, ka svētki ir izdevušies, jo ir bijusi brīnišķīga draudži vienotība šajā gadā un Dieva svētība sūtot mums labus laika apstākļus, gan uzrunājot cilvēkus,” savu prieku pēc Bībeles svētkiem pauž galvenā organizatore Nadežda Jukša, kura kalpo Ogres evaņģēliskajā draudzē.
Svētkos, kuri Ogrē notika jau devīto gadu, kopīgi organizēja desmit kristīgas draudzes. No Ogres draudzēm piedalījās - Evaņģēliskā draudze, Trīsvienības baptistu draudze, kristiešu draudze „Jaunā Paaudze”, Luterāņu draudze, „Dieva Mājas/Vārda spēks”, Sv. Meinarda katoļu draudze, Septītās dienas adventistu draudze, Presbiterāņu draudze „Žēlastība”, Vasarsvētku draudze, kā arī Lielvārdes evaņģēliskā draudze „Gars un patiesība”.
„Nākamgad Bībeles svētkiem būs 10 gadu jubileja, savukārt, latviešu Bībeles tulkojumam 320 gadi, tāpēc jau šobrīd domājam, kā 2014. gadā Bībeles svētkus veidot plašākus, krāšņākus un cilvēkiem, kas neiet baznīcā, pievilcīgākus,” savas pārdomas par Bībeles svētku gaitu izsaka viens no organizatoriem - Ogres baptistu draudzes sludinātājs Dainis Pandars.
Jāatgādina, ka Bībeles svētki Ogrē tiek organizēti par godu Bībelei - vispopulārākajai grāmatai pasaulē. Šo svētku mērķis ir atgādināt par šīs Grāmatas unikalitāti un ietekmi uz cilvēces kultūras attīstību, un iepazīstināt ar Bībeles galveno vēsti.

Bībeles svētki Ogrē 2013 galerija

Pilsētas svētki Ogrē 2013 galerija


Drukāt

: