Bērnu vasaras Bībeles skola Ogrē, preses relīze

27.07.2012.
Jau 6. Gadu Ogres pilsētā noritēja Starpkonfesionāla bērnu vasaras Bībeles skola ”Iedraudzējies ar Dievu”. Šajā gadā no 16. Līdz 20. Jūlijam uzņēmām ne tikai latviešu valodā runājošus bērnus, bet arī krievu valodā runājošus bērnus. Pusaudžiem no 13 līdz 15 gadiem interesantas nodarbības vadīja organizācijas „Īsta mīlestība gaida” vadītājs Kaspars Ozoliņš ar komandu. Pārējiem bērniem no 9 līdz 12 gadu vecumam vadīja komanda, kuru pārstāvēja piecu dažādu draudžu cilvēki.
Tā kā šis pasākums bija domāts pilsētas bērniem, daļa no tiem nāca no nelabvēlīgām ģimenēm, kurās valda bezdarbs un citas problēmas. Daži bērni bija ar nopietniem uzvedības traucējumiem. Mēs stāstījām bērniem, ka viņi ir labi un mīlami. Bija tāda sajūta, ka daži to dzird pirmo reizi. Centāmies, lai bērni šeit justos pieņemti, uzklausīti un mīlēti, jo pats Dievs viņus mīl... Redzējām, kā viņi atplauka un, kā mainījās viņu uzvedība.
Zināms, ka uzvedības traucējumu pamatā ir mīlestības un saskarsmes trūkums ģimenēs. Tādēļ, lai veicinātu vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, lūdzām atbalstu veikalu tīklam ”Elvi” , lai bērni ar vecākiem varētu kaut nedaudz laika pavadīt kopā, baudot gardu maltīti un parunājoties divatā ”Elvi” kafejnīcā.
Par pusdienām šajā nedēļā rūpējās mūsu saimniecītes un atbalstīja arī vietējās kafejnīcas.
Visi bijām sajūsmā par tik brīnišķīgi izveidojušos komandu. Bērni bija dažādi. Gan tādi, kuri apmeklē vietējās draudzes, gan tādi, kuri iepriekš neko par Dievu nebija dzirdējuši.. Mūsu komanda bija gatava sniegt viņiem mierinājumu un mīlestību no mūsu Debesu Tēta. Dienas gaitā vērojām, kā mainījās viņu uzvedība un Dieva miers piepildīja viņu sirsniņas. Centāmies viņus pieņemt tādus, kādi viņi ir, uzmundrināt un mīlēt. Vērojām, kā Dieva klātbūtnē bērniem nobira pa asarai. Paldies dārgajam Debesu Tētim par šo žēlastību. Devām iespēju bērniem uzticēt dzīvi Jēzum Kristum un mācījām veidot personīgu
sadraudzību ar Dievu, ikdienā lasot Bībeli un sarunājoties ar Viņu. Nedēļa aizritēja tik brīnišķīgā Dieva klātbūtnē, ka kalpotāji bija gatavi strādāt vēl otru nedēļu. Nu to varbūt nākotnē arī darīsim.
Pateicamies šīs bērnu Bībeles skolas finansēšanā lielākajam atbalstītājam mācītājam Vadimam Kovaļevam un viņa sievai Alīnai, kā arī Ogres draudzēm. Pateicamies arī par atbalstu organizācijai ”Latvijas Evaņģēliskā Alianse”.

 

Pasākuma foto galerija
 

Ticu, ka Dievs var aizsniegt vecāku sirdis caur bērniem... Pateicos Debesu Tētim par mīlestību, žēlastību un iespēju strādāt ar Viņu kopā šajā Viņa projektā!

VBS vadītāja
Daiga BalcereDrukāt

: