Baltijas Jauniešu festivāls 09.06.12

20.01.2012.
Godājamie draudžu vadītāji, brāļi un māsas!

 


Kā jau iespējams esat dzirdējuši, šovasar, 9. jūnijā Latvijā notiks Baltijas Jauniešu festivāls, kas dos draudzēm vērtīgu iespēju ar Evaņģēlija vēsti aizsniegt jauniešus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
Festivālu Latvijā rīko Billija Grehema Evaņģēliskā asociācija, aicinot uz aktīvu sadarbību ikvienu draudzi Latvijā. Daudziem no mums svaigā atmiņā ir Cerības festivāls, kuru kopīgi rīkojām divus gadus atpakaļ. Pateicoties plašajai sabiedrības atsaucībai festivālos Rīgā, Tallinā un Viļņā, Billija Grehema Evaņģēliskā asociācija ir nolēmusi šo svētīgo misijas darbu Baltijā turpināt. Šoreiz – lai ar Evaņģēlija vēsti Vārdā un mūzikā aizsniegtu jauniešus, no kuriem būs atkarīga mūsu zemes nākotne.


BGEA asociācijai ir daudzu gadu pieredze jauniešu evaņģelizācijā ASV un Kanādā, kur jauniešu mūzikas festivālos ik gadus tiek pulcēti talantīgākie no pasaules kristīgajiem mūziķiem. Festivāls Rīgā būs īpašs, jo tas būs pirmais BGEA rīkotais jauniešu mūzikas festivāls Eiropā un ārpus Ziemeļamerikas. Festivālā piedalīsies gan pasaulslavenas kristīgās mūzikas grupas un izpildītāji, gan Baltijas valstīs pazīstami mūziķi. Tāpat kā 2010. gadā, festivāls notiks ”Arēna Rīga” hallē, un klātesošos jauniešus uzrunās sludinātājs Frenklins Grehems.

 

Mēs aicinām ikvienu draudzi Latvijā iesaistīties šajā aizraujošajā un neatliekamajā izaicinājumā – vest pie Kristus mūsdienu jauniešus. Būsim godīgi - mums ne vienmēr tas labi izdodas. Evaņģēlijā lasām: ”Es jums saku, ir prieks Dieva eņģeļiem par vienu grēcinieku, kas atgriežas” (Lūkas 15:10). Iesaistīsimies šajā misijā jau tagad, lai šī vasara var nest gan daudz gaviļu debesīs, gan patiesu prieku izglābtajiem jauniešiem un visai mūsu zemei.

 

Kristus mīlestībā -
Pēteris Sproģis
bīskaps, Baltijas Jauniešu festivāla izpildkomitejas priekšsēdētājs

 

Informatīvais materiāls PDF formātā

 


Drukāt

: