Alfas konference 5. - 6.11.

15.10.2011.
Sveiciens no Gregorskolas, kur šogad ir Alfas konferences birojs!

Luterāņu mācītājs Rinalds Grants, katoļu priesteris Rihards Rasnacis, baptistu mācītājs Edgars Mažis un citi Alfas cilvēki aicina visus esošos un topošos Alfas kursu vadītājus un viņu komandas biedrus uz tikšanos 5. un 6. novembrī Āgenskalnā, kur jau 3. reizi notiks Alfas konference.

Jaunas idejas kalpošanai, īpašu stiprinājumu un atbalstu sniegs Šveices delegācija - konferences komandā ir 11 cilvēki no šīs valsts, viņu vidū arī Dominiks Raiflers un Mārtins Štūsels, kas atbalstījuši un konsultējuši Alfas komandas savā zemē jau teju 15 gadus un palīdzējuši ieviest Alfa kursus Latvijas draudzēs.

Speciālus seminārus Alfas komandām vadīs pastorātu un mazo grupu ietpratēji, laulību un ģimenes kalpošanas attīstbas speciālisti, ieredzējuši slavēšanas vadītāji, pasniedzēji, kas stāstīs par darbu ar bērniem un par saiknes veidošanu ar apkārtējo sabiedrību. Paralēli notiks apmācības topošajiem Alfa kursu vadītājiem, pievēršoties Alfa kursu organizēšanai, vadīšanai un to saturam, tostarp Alfas nedēļas nogales tēmām.

Redzot, kā Dievs svētī cilvēkus, lietojot Alfa kursu, lūdzam arī ūs piedalīties Alfas konferences organizēšanā, informējot līdzcilvēkus un sabiedrību par šo notikumu (pārsūtot šo ziņu tālāk savām kontaktlistēm un ievietojot informāciju savā mājas lapā). Ļoti svarīgas ir arī jūsu lūgšanas.

Mājaslapā www.alfakurss.lv informācija tiek regulāri atjaunota un apildināta, pieteikšanās jau sākusies. Šogad konferencē ceram ne tikai sastapt visus Alfas cilvēkus, bet arī redzēt daudzas jaunas sejas no jaunām draudzēm.

Reģistrējoties līdz 31.oktobrim, konferences dalības maksa rīdziniekiem ir Ls 12, bet Rīgas viesiem - Ls 7

Pieteikšanās notiek, sūtot e-pastu uz konference@alfakurss.lv

Alfas konference - apraksts Word formāts

Konferences afiša PDF formāts

Sīkāka informācija:
+371 20216655
www.alfakurss.lvĪpaša ziņa visiem mācītājiem!

Latvijas nacionālais Alfas birojs sadarbībā ar Rīgas Augstāko reliģijas zinātņu institūtu aicina kristīgo konfesiju garīdzniekus uz diskusiju par evaņģelizācijas darba organizēšanu draudzēs.

Kā uzrunāt mūsdienu sabiedrību? Ko mēs varam piedāvāt? Kas ir forma un kas ir saturs?

Ko mēs sagaidām no cilvēkiem, kas nav baznīcā?

Kā iesaistīt brīvprātīgos, kā deleģēt atbildību?

Dievnams vai draudze? Kas svarīgāks?

Kā nodrošināt misiju darbu, ja materiālie resursi ir ierobežoti?

Šī praktiskā pastorālā diskusija, kas jau tradicionāli notiek Alfas konferences priekšvakarā, tiek rīkota pieredzes apmaiņai un kopīgu risinājumu meklēšanai, piedaloties dažādu konfesiju garīdzniekiem, topošajiem mācītājiem, sludinātājiem un kopienu vadītājiem. Sarunu vadīs katoļu priesteris Rihards Rasnacis, piedalīsies luterāņu mācītājs Rinalds Grants un baptistu mācītājs Edgars Mažis.

Diskusija notiks Rīgas Augstāko reliģijas zinātņu institūta telpās Rīgā, Mazajā Pils ielā 2. Ieeja no Pils laukuma. Sākums piektdien, 4. novembrī pulksten 19:00.

Plašāka informācija:
pr. Rihards Rasnacis
+371 29120606
draudze@madona.lv

Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks, kas Jēzu Kristu sastapis tieši Alfa kursā? Visticamāk, jūsu atbilde ir "jā". Nav šaubu, ka Alfa ir unikāla svētība mūsu zemei, un Dievs turpina to lietot savas Valstības darbā. Alfas konference novembra sākumā ir nozīmīgs notikums garīgajā pasaulē, tāpēc neatsveramas ir mūsu lūgšanas par to un klātbūtne pašā pasākumā.

Konferencē visi, kas iesaistījušies Alfa kursu rīkošanā, varēs saņemt atspirdzinājumu un iedrošinājumu tālākai kalpošanai, kā arī dalīties pieredzē ar to draudžu cilvēkiem, kas interesējas par Alfas programmām. Satiksimies 5. un 6.novembrī Āgenskalna baptistu baznīcā, lai lūgtu par Alfas nākotni mūsu baznīcās un iegūtu jaunas idejas draudzes dzīvei un attīstībai!

Alfas kursa organizatori
Dieva svētību vēlot,
Liga Strikmane
Public Relations
St.Gregor's Christian Mission Center
+371 26040092
+371 63822403
liga@gregors.lv
www.gregors.lv
Liela iela 26,
Saldus, LV-3801

 


Drukāt

: